تولد
ادغام چند فایل PDF
اگر دو یا چند فایل pdf دارید و تصمیم به ترکیب کردن آنها به یک فایل PDF دارید، در این گزارش با روش های مختلف و کاربردی ادغام چند فایل PDF آشنا خواهید شد. Foxit

آموزش تبدیل چند فایل pdf به یکی

فایل های pdf یکی از پرکاربردترین و اصلی ترین فرمت ها می باشند که این روزها بیشتر به نام کتاب دیجیتال شناخته شده هستند چرا که شما می توانید صدها و هزاران کتاب چند صد صفحه ای را در گوشی و تبلت خود با حجم چند مگابایت را نگهداری کنید و در هر زمان و هر موقعیتی تنها در چند ثانیه فایل مورد نظر خود را اجرا و شروع به مطالعه نمائید و دیگر نیازی به همراه داشتن کتاب های حجیم ندارید و در مقابل درختان کمتری در راستای تولید کاغذ مصرف خواهند شد و طبیعت و درختانی که سالانه برای تولید کاغذ قطع می شوند، برای همیشه زنده خواهند ماند.

با این وجود زمانیکه شما در مورد موضوع x در بستر گوگل جستجو می کنید و فایل pdf آن به گونه ای می باشد که فصل به فصل این کتاب را جدا کرده است و بجای یک PDF برفرض مثال 6 فایل pdf درج شده است که باید یکی یکی دانلود و مطالعه کنید. اما شما می توانید این چند فایل pdf را به یک فایل pdf تبدیل کنید و بجای چند فایل pdf به یک فایل pdf برای همیشه دسترسی داشته باشید. به همین دلیل در ادامه این گزارش از بخش تکنولوزی نمناک قصد داریم شما را با آموزش ادغام چند فایل pdf آشنا سازیم. همراه ما باشید.

فهرست عناوین {روی گزینه مورد نظر کلیک کنید}

  1. نرم افزارهای ادغام فایل PDF
  2. ابزارهای آنلاین ادغام فایل PDF

نرم افزار ادغام فایل PDF

اولین دسته از ابزارهایی که تصمیم به معرفی آنها داریم، برنامه هایی هستند که شما می توانید این دسته از برنامه را دانلود و نصب کنید و همیشه از آنها استفاده کنید. با این وجود ما برخی از کاربردی ترین ابزارها را برای تبدیل چند فایل pdf به یک فایل pdf را در ادامه معرفی خواهیم کرد که می توانید خیلی ساده از آنها در این راستا استفاده کنید.

1- برنامه PDFSAM

یکی کردن چند فایل PDF

نرم افزار PDFSAM یکی از معروف ترین و کاربردی ترین ابزارها برای ادغام فایل های پی دی اف می باشد که شما می توانید خیلی ساده و آسان از آن استفاده کنید. از این رو اگر شما تصمیم به دانلود و نصب برنامه معتبر برای ادغام فایل های pdf دارید، اولین برنامه ای که می توانید به آن اعتماد کنید، برنامه PDFSAM است که با جستجویی ساده در بستر وب، می توانید این برنامه را برای کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید.

2- برنامه PDF Creator

ترکیب چند فایل PDF

دومین نرم افزاری که شما می توانید با استفاده از آن اقدام به ادغام کردن چند فایل pdf به یک فایل واحد کنید، نرم افزار PDF Creator است که یکی دیگر از برنامه های کاربردی در این زمینه می باشد. اما برای استفاده از این برنامه نیاز به خرید لاینسس دارید و در غیر اینصورت باید آنرا کرک کنید تا بتوانید از این برنامه در راستای هدف خود استفاده کنید.

3- برنامه Foxit

ادغام چند فایل PDF

سومین برنامه ای که تصمیم به معرفی آن داریم، برنامه Foxit است که بدون شک یکی از شناخته شده ترین ابزارها برای ویرایش PDF می باشد و اگر تاکنون این برنامه را نصب و استفاده نکرده اید، توصیه می شود هم اکنون این برنامه را دانلود و نصب کنید و برای همیشه اجازه بدهید بر روی کامپیوتر شما نصب شده باقی بماند چرا که حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد. با این وجود یکی دیگر از قابلیت های این برنامه این می باشد که شما می توانید با استفاده از آن چند فایل PDF را به یک فایل PDF تبدیل کنید. برای دانلود این برنامه نیز با جستجویی ساده در موتور جستجو گوگل می توانید خیلی ساده اقدام به دانلود آن نمائید.

ابزار آنلاین ادغام فایل PDF

در یکی دو سال اخیر همان گونه که مطلع هستید، بجای آنکه ده ها برنامه مختلف رونمایی شوند که هم نیاز به دانلود و هم نیاز به نصب آنها بر روی کامپیوتر و گوشی خود دارید، ابزارهای آنلاینی طراحی شده اند که شما با استفاده از آنها می توانید خیلی سریع و آسان در راستای کارهای روزمره خود استفاده کنید. با این وجود ما این دسته ابزارها را به شما پیشنهاد می کنیم چرا که هم بسیار و هم بدون نیاز به نصب هر گونه برنامه ای می توانید از آنها استفاده کنید و توصیه ما هم بیشتر در این دسته از ابزارها می باشد که در ادامه یک سری از پرکاربردترین ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

1- sodapdf

ترکیب چند فایل PDF

اولین ابزاری که ما تصمیم به معرفی آن داریم، sodapdf است که یکی از ابزارهای آنلاین برای ادغام چند فایل پی دی اف به یک فایل پی دی اف کاربرد دارد. نحوه کار با این ابزار بدین گونه است که در ابتدا شما باید وارد وب سایت sodapdf شوید و سپس از طریق Choose File اقدام به انتخاب فایل های مربوطه کنید که بعد از انتخاب فایل های pdf، شروع به ادغام آنها خواهد نمود.

2- PDF24 Tools

ادغام چند فایل PDF

ابزار PDF24 Tools نیز یکی دیگر از ابزارهایی است که درلیست ما قرار دارد. از این رو ابتدا وارد وب سایت PDF24 Tools شوید و سپس از طریق فشردن دکمه نارنجی رنگ Choose files، هر تعداد فایل pdf که دارید و تصمیم به ادغام آنها را دارید، انتخاب کنید که سپس بصورت خودکار این ابزار شروع به فعالیت خواهد نمود.

3- smallpdf

یکی کردن چند فایل PDF

ابزار smallpdf سومین ابزار پیشنهادی ما است که همانند سایت های دیگری که در لیست ما قرار دارند، توانایی ادغام چند فایل pdf را به یک فایل pdf دارد. از این رو وارد وب سایت smallpdf شوید و سپس از داخل کادر بنفش رنگ، گزینه CHOOSE FILES را انتخاب کرده و صبر کنید تا فایل خروجی شما تولید شود.

4- ilovepdf

ادغام چند فایل PDF

ابزار ilovepdf نیز یکی دیگر از ابزارهای آنلاین برای ادغام چند فایل pdf به یک فایل پی دی اف (merge pdf files) است که در ابتدا باید وارد ilovepdf شوید و سپس از طریق گزینه قرمز رنگ Select PDF files، فایل های pdf خود را انتخاب و سپس آپلود کنید تا فایل خروجی شما تولید شود.

5- combine pdf

ترکیب چند فایل PDF

ابزار combine pdf یکی دیگر از ابزارهای رایگان و همچنین ساده برای ادغام چند فایل پی دی اف به یک فایل پی دی اف می باشد که در ابتدا باید وارد وب سایت combine pdf شوید و سپس از طریق گزینه سبز رنگ UPLOAD FILES می توانید فایل های pdf مدنظر را انتخاب و سپس آپلود کنید و سپس در کمترین زمان ممکن فایل مدنظر شما تولید و بصورت خودکار دانلود خواهد شد.

6- pdf2go

ادغام چند فایل PDF

pdf2go یکی دیگر از ابزارهایی است که شما با استفاده از آن می توانید اقدام به ترکیب چند فایل pdf کنید. از این رو ابتدا باید وارد pdf2go شوید و سپس از طریق کادر زرد رنگ فایل های pdf مدنظر خود را از بخش choose file انتخاب کنید تا فایل نهایی و ادغام شده از فایل های pdf از طریق این ابزار خروج پیدا کند.

7- free pdf convert

یکی کردن چند فایل PDF

ابزار free pdf convert نیز یکی دیگر از ابزارهای آنلاین و بدون نیاز برای نصب می باشد که شما از این ابزار می توانید خیلی ساده و آسان چندین فایل pdf را خروجی بگیرید. از این رو ابتدا وارد وب سایت free pdf convert شوید و سپس فایل های پی دی اف خود را بر روی آن آپلود نمائید و سپس منتظر باشید تا فایل نهایی تولید و بصورت خودکار برای شما دانلود شود.

8- pdfforge

ترکیب چند فایل PDF

آخرین ابزاری که ما در لیست خود درج کرده این، ابزار pdfforge می باشد که همانند سایر ابزارهایی که ذکر کردیم رایگان می باشد و نیازی به پرداخت هزینه و همچنین دانلود و نصب ندارید. از این رو ابتدا وارد pdfforge شوید و سپس شروع به ادغام چند فایل pdf به یک فایل pdf نمائید.

آموزش ترکیب و ادغام چند فایل PDF به یک فایل PDF

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی