تولد
در این مطلب به انواع روش‌های مهاجرت به دبی، خرید ملک و سرمایه‌گذاری پرداخته شده است.

امارات یکی از کشورهای مهاجرپذیر دنیا است که وجود یک سری دلایل و شرایط، جذابیت مهاجرت به این کشور را برای افراد بیشتر می‌کند. به طور مثال، معافیت مالیاتی، استاندارد بالای زندگی در این کشور، وجود زیرساخت‌های فوق‌العاده پیشرفته و همچنین دسترسی به سیستم‌های آموزشی بسیار باکیفیت، برخی از علل تمایل افراد، به مهاجرت و اخذ اقامت دبی هستند. اما در راس تمام مواردی که گفتیم، قانون تجارت آهنربایی و اقتصاد روبه‌رشد این منطقه، شرایطی را فراهم کرده است که سرمایه‌داران و صاحبان مشاغل، بیشتر از سایر افراد تمایل مهاجرت به دبی و سرمایه‌گذاری در این کشور را پیدا کنند.

اگر قصد مهاجرت‌ به دبی را دارید به شما تبریک می‌گوییم. چرا که این تصمیم می‌تواند ورق‌های زندگی شما را با تغییرات چشمگیر و رونق‌بخشی مواجه کند. هدف شما از مهاجرت هر آنچه که هست، توصیه می‌کنیم برای آگاهی از نحوه اخذ اقامت طلایی دبی، با شرکت‌های فعال در حوزه مشاوره سرمایه‌گذاری دبی گفتگو کنید و از کارشناسان آگاه و باتجربه در این زمینه کمک بگیرید. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه مهاجرت به دبی و روش‌های مختلف آن صحبت کنیم. اگر تصمیم به مهاجرت دارید، بی‌شک مطالعه این مطلب برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

روش‌های مهاجرت به دبی

برای اخذ اقامت طلایی دبی یا دریافت اقامت دبی به صورت موقت، راه‌های مختلفی وجود دارد که هر یک دارای شرایط ویژه‌ای هستند. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

  • طریق خرید ملک
  • کار
  • تحصیل
  • سرمایه‌گذاری
  • ثبت شرکت

مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به دبی، سرمایه‌گذاری با خرید یک ملک است که یکی از روش‌های بی‌دردسر و فوق‌العاده ساده محسوب می‌شود. در این روش، شما به‌عنوان فرد متقاضی، یک ملک غیرتجاری را با حداقل مبلغ 750 درهم در امارات یا در شهر دبی خریداری می‌کنید. به‌این‌ترتیب از اقامت دو ساله برخوردار خواهید شد. اگر ارزش مادی ملک شما بیشتر از 750 درهم باشد، از اقامت 5 ساله برخوردار می‌شوید. درصورتی‌که به شکل شراکتی ملکی را خریداری کنید، زمانی اقامت امارات را دریافت خواهید کرد که میزان سهم شما حداقل یک میلیون درهم باشد. علاوه بر مواردی که گفتیم، شما با خرید ملک در دبی به صورت اقساطی و با پرداخت مبلغ کم، صاحب ملک می‌شوید و اقامت می‌گیرید. برای تمدید اقامت دبی از طریق خرید ملک، در هر زمانی می‌توانید اقدام کنید. زمان تمدید ویزا باتوجه‌به میزان اعتبار آن تعیین می‌شود. به طور مثال اگر ویزای شما 5 ساله است باید بعد از گذشت 5 سال برای تمدید دوباره آن اقدام کنید. هزینه اقامت دبی با خرید ملک شامل هزینه کارگزار، هزینه خرید ملک، هزینه سفر به دبی و بازدید حضوری از ملک و... خواهد شد. تنها مدرکی که برای خرید ملک در دبی نیاز دارید کارت شناسایی معتبر و اسکن عکس پرسنلی خواهد بود.

مهاجرت به دبی از طریق کار

از دیگر روش‌های مهاجرت به دبی می‌توانیم به مهاجرت کاری اشاره کنیم. دبی برای برخی از مشاغل نیاز به نیروهای متخصص و کاربلد دارد که این مشاغل عبارت‌اند از:

• تجارت الکترونیک

• روزنامه‌نگار آنلاین

• مترجم

• معمار امنیت سایبری

• توسعه‌دهندگان نرم‌افزار

• پزشک و پرستار

• مهندسی نفت

و...

اگر در هر یک از این حوزه‌ها صاحب علم و تجربه کاری هستید برای اخذ ویزای کاری، مدارکی مانند اسکن کارت ملی، فرم تکمیل شده درخواست ویزای امارات، شناسنامه، پاسپورت، پرداخت هزینه صدور ویزا، گواهی سلامت پزشکی، مجوز ورود به وزارت کار امارات و کارت کارگری را به همراه داشته باشید.

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

شما به عنوان یک سرمایه‌گذار می‌توانید با مشارکت در پروژه‌های مختلف در دبی، اقامت دبی را دریافت، و به این کشور مهاجرت کنید. این سرمایه‌گذاری شامل سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف از جمله خرید ملک، حوزه‌های صنعتی یا تجاری است. برای انتخاب بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری در این کشور، حتماً مطالعه و تحقیق کنید و با شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری دبی به گفتگو بپردازید. کارشناسان این شرکت‌ها با توجه به سابقه خود، تلاش می‌کنند تا مناسب‌ترین و پرسود‌ترین روش سرمایه‌گذاری را متناسب با شرایط شما، معرفی کنند.

مهاجرت از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در امارات برای مهاجرت به این کشور در سال‌های اخیر با افزایش چشمگیری مواجه شده است. افراد زیادی با هدف دریافت اقامت دبی، اقدام به ثبت شرکت در این کشور می‌کنند. این روش یکی از گران‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت است که هزینه‌های بالایی را در پی دارد. برای این کار به حداقل 19 هزار درهم نیاز خواهید داشت. البته در کنار این موارد باید هزینه ویزای همراه را هم در نظر بگیرید که برای همسر 7500 درهم و برای فرزندان زیر 16 سال تقریباً 6500 درهم خواهد شد. برای دریافت ویزا و مهاجرت به امارات از طریق ثبت شرکت، مراحل متعددی را پیشرو دارید که این مراحل تقریباً 20 تا 25 روز کاری از شما زمان می‌گیرد.

سخن پایانی

در این مقاله راجع به انواع روش‌های مهاجرت به دبی و اخذ اقامت دبی صحبت کردیم. همان‌طور که گفتیم، یکی از راحت‌ترین روش‌های مهاجرت به دبی، مهاجرت از طریق تحصیل است و یکی از پرسودترین روش‌ها، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری و خرید ملک خواهد بود. 

انواع روش‌های مهاجرت به دبی، خرید ملک و سرمایه‌گذاری

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : مهاجرت
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی