میلاد میرزایی
به بهانه پخش سریال شرم و بازی میلاد میرزایی در این سریال به معرفی بیشتر این بازیگر جوان سینما و تلویزیون خواهیم پرداخت.

میلاد میرزایی بازیگر سریال شرم را بهتر بشناسید

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری، سریال جدید شبکه سه سیما است که میلاد میرزایی به ایفای نقش در آن پرداخته است.

میلاد میرزایی بازیگر جوانی که تجربه بازی در چندین سریال تلویزیونی را در کارنامه هنری اش دارد این بار با سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری مهمان خانه های مخاطبان شد و در کنار بازیگران سرشناس این سریال به کسب تجربه های جدید پرداخت.

این هنرمند کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و نقش های ماندگاری را روی صحنه ایفا کرد و علاوه بر بازیگری در دنیای دوبله هم فعالیت هایی دارد.

سریال های میلاد میرزایی

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به بهانه پخش سریال شرم و بازی میلاد میرزایی در این سریال به سراغ برخی از سریال های این هنرمند جوان رفته ایم و قصد داریم به معرفی بیشتر او بپردازیم.

میلاد میرزایی

میلاد میرزایی در سریال شرم

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری از سه شنبه 4 آذرماه 99 روی آنتن رفت و میلاد میرزایی یکی از بازیگران این سریال است.

میلاد میرزایی بازیگر نقش حسام در سریال شرم است که نقش مقابل بازیگرانی چون الهام طهموری و فریبا متخصص را ایفا میکند.

میلاد میرزایی و فریبا متخصص

این بازیگر جوان در این سریال با داستانی اجتماعی در کنار چهره های سرشناس و با تجربه ای چون سیروس گرجستانی، فاطمه گودرزی، ابوالفضل پورعرب، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سیاوش طهمورث، سیدمهرداد ضیایی و... به ایفای نقش می پردازد.

زنده یاد سیروس گرجستانی در آخرین تجربه بازیگری اش در سریال شرم مقابل دوربین رفت و میلاد میرزایی افتخار همکاری در کنار این هنرمند پیشکسوت را در این سریال داشت.

میلاد میرزایی و سیروس گرجستانی

میلاد میرزایی در سریال بیگانه ای با من است

سریال بیگانه ای با من است به کارگردانی احمد امینی و تهیه کنندگی بهروز مفید یکی دیگر از سریال های جدید میلاد میرزایی است که به زودی روی آنتن میرود.

میلاد میرزایی و پژمان بازغی

میلاد میرزایی در سریال بیگانه ای با من است که روایتی از جابجایی یک خدمتکار با عروس خانواده است و ماجرای آن در سالهای ابتدایی دهه هفتاد میگذرد مقابل دوربین رفت و تجربه های جدیدی در کنار بازیگران این سریال کسب کرد.

سریال بیگانه ای با من است

این بازیگر جوان در این سریال با هنرمندانی چون شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، امیریل ارجمند، مهدی فقیه، سوگل طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی و ... همبازی بود.

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت

سریال بانوی عمارت به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد سال 97 از شبکه سه سیما پخش شد و یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیون بود.

میلاد میرزایی و مریم مومن

میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت بود که قصد ازدواج با فخرالزمان را داشت اما در نهایت نتوانست رقیب عشقی شازده ارسلان میرزای قاجار باشد.

این بازیگر جوان پیش از سریال بانوی عمارت بار دیگر با عزیزالله حمیدنژاد در سریال چرخ فلک همکاری کرده بود و این سریال دومین تجربه همکاری او با این کارگردان مشهور بود.

میلاد میرزایی و حسام منظور

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت با بازیگرانی چون پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشاد جو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا و... همبازی بود.

میلاد میرزایی

چرخ فلک، درد مشترک، فریاد در سکوت، سرزمین کهن، لایه های درورغ و رنج پنهان از جمله فیلم و سریالی هستند که میلاد میرزایی در آنها ایفای نقش کرده است.

میلاد میرزایی

میلاد میرزایی از بانوی عمارت تا سریال شرم+ تصاویر

4.133
این مطلب مفید بود ؟276
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی