میترا رفیع

تیپ قدیمی میترا رفیع؛ گلنار گیلدخت زیباتر از همیشه

تاریخ انتشار : 2 بهمن 1401کد مطلب : 89698زمان مطالعه : 1 دقیقه
میترا رفیع بازیگر جوانی که این روزها با نقش گلنار در سریال جذاب گیلدخت محبوب شده است، در صفحه شخصی خود عکسی با تیپ دهه شصتی منتشر کرد.

میترا رفیع با ظاهری متفاوت از گلنار گیلدخت

گیلدخت اثر ویژه‌ مجید اسماعیلی که در حال پخش از شبکه اول سیما است، عاشقانه ای در دل تاریخ با بازی جذاب میترا رفیع می باشد. میترا رفیع کاراکتر اصلی سریال گیلدخت که نقش گلنار را ایفا کرده، نه تنها با ایفای نقش در این سریال بلکه با بازی روان و جذاب در سریال بی همگان به شهرت و محبوبیت رسیده است.

خانم بازیگر در اینستاگرامش تصاویر متفاوت و زیبایی از خود به اشتراک گذاشته که در این میان عکسی از او با تیپ دهه شصتی پر بازدیدتر و با واکنش های متفاوت دنبال کنندگان میترا رفیع همراه بوده است. در ادامه این بخش از نمناک تیپ دهه شصتی میترا رفیع را مشاهده می کنید.

کودکی میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر جوانی که با سریال از سرنوشت در نقش مه لقا به مخاطبان تلویزیون معرفی شد، عکسی از کودکی خود در اینستاگرامش منتشر کرد که در این عکس لباس های جینش یادآور پوشش دهه شصتی هاست.

مختصر بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر نقش گلنار سریال گیلدخت

میترا رفیع متولد 12 آذر 1373 در تهران است که تا کنون در آثاری چون گیلدخت، بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و... ایفای نقش نموده است.

گلنار گیلدخت

میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال گیلدخت

این بازیگر به جز بازی در سینما و تلویزیون تجربه های موفقی در تئاتر داشته و نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را کارگردانی نموده است.

تیپ قدیمی میترا رفیع؛ گلنار گیلدخت زیباتر از همیشه

3.828
این مطلب مفید بود ؟217
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی