میترا رفیع

استوری احساسی میترا رفیع با عکس اسماعیل سریال گیلدخت

تاریخ انتشار : 22 آبان 1401کد مطلب : 89166زمان مطالعه : 2 دقیقه
میترا رفیع که پس از بازی در نقش الناز سریال بی همگان، حالا با ایفای نقش گلنار در سریال گیلدخت توجه مخاطبان را بخود جلب کرده است.

استوری های زیبای میترا رفیع با عکس گلنار سریال گیلدخت

میترا رفیع که اولین حضور تلویزیونی خود را در سریال از سرنوشت تجربه کرد، از بازیگران پرکار این روزها در تلویزیون است که در سریال بی همگان و گیلدخت ایفای نقش نموده است. بازیگر نقش الناز در سریال پربیننده بی همگان در جدیدترین استوری هایش عکس های زیبایی از خود در سریال گیلدخت را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

میترا رفیع بازیگر نقش گلنار در سریال درام و عاشقانه گیلدخت که در بستر تاریخ روایت می شود، بعد از پخش قسمت اول این سریال از شبکه یک سیما عکس هایی از خود منتشر نمود و نوشت:

گیلدخت

از سال 1398 تا سال 1400 آفریده شد

و این گلنار است... دختری که می خواهد ظلم را از خانه اش پاک کند.

گلنار سریال گیلدخت

بازیگر سریال آخرین پناه در ادامه استوری هایش با اشاره به عشق گلنار و اسماعیل(رضا اکبرپور) نوشت:

پای سروی

جویباری زاری از حد برده بود

های‌های گریه در پای توام آمد به یاد...

گلنار و اسماعیل

بازیگر نقش گنار در گیلدخت که در این سریال دل در گرو مهر جوانی به نام اسماعیل داده است، در ادامه استوری های خود عاشقانه و خاص نوشت:

تا دلی هست:بیا

رفتم از دست:بیا

بغض تو راه نفس های مرا بست:بیا

به هوای دل بیچاره که تنگ است بیا

میترا رفیع در گیلدخت

مختصر بیوگرافی و فیلم های میترا رفیع

میترا رفیع بازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 آذر 1373 در تهران است. او مجرد بوده و سال هاست که پدرش را از دست داده و دارای یک خواهر و خواهرزاده است.

میترا رفیع بازیگری را از تئاتر آغاز نمود و تا کنون در فیلم هایی چون بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و... ایفای نقش نموده و علاوه بر بازیگری کارگردانی نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را بر عهده داشته است.

عوامل و بازیگران سریال گیلدخت

سریال گیلدخت آخرین کار تلویزیونی خانم بازیگر می باشد. این سریال به کارگردانی مجید اسماعیلی روایتگر عشق و عاشقی گلنار و اسماعیل و اتفاق‌‌ هایی است که برای ترور مظفرالدین شاه در دربار می افتد. در سریال گیلدخت که هر هفته پنج شنبه و جمعه از شبکه یک سیما پخش می شود، بازیگرانی چون میترا رفیع، رضا اکبرپور، سعید چنگیزیان، سعید راد، محمود پاک نیت، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، فریبا متخصص، پریوش نظریه، نفیسه روشن و... ایفای نقش نموده اند.

استوری احساسی میترا رفیع با عکس اسماعیل سریال گیلدخت

4.224
این مطلب مفید بود ؟204
وبگردی