کودکی میترا رفیع
میترا رفیع، بازیگر سریال بی همگان و ایفاگر نقش مه لقا در از سرنوشت، با عکسهای زیبا و خانوادگی، یادی از پدر مرحومش کرد.

عکسهای دوران کودکی میترا رفیع، بازیگر سریال بی همگان

یکی از جذاب ترین موضوعات در میان عکسهای بازیگران، تصاویری است از دوران کودکی و سالهای پیش از معروف شدن آنها که در اینستاگرام بازیگران منتشر می شود. به بهانه حضور میترا رفیع در سریال بی همگان و علاقه شما کاربران نمناکی به دیدن عکسهای این بازیگر زن، سری به صفحه رسمی او زدیم تا مشابه مطالب قبلی با موضوع عکس کودکی بازیگران، صحنه های ثبت شده از دوران کودکی او را نیز برایتان به نمایش بگذاریم.

خانم بازیگر، تصاویر زیادی از آن دوران منتشر کرده است که در بین همه آنها، تصویری که به نوعی دیگر جلب توجه میکرد، عکسی بود که در آغوش پدر مرحومش از او گرفته شده است.

پدر میترا رفیع

دیگر عکسهای کودکی منتشر شده در اینستاگرام میترا رفیع

کودکی میترا رفیع

میترا رفیع با پدرش

بچگی میترا رفیع

عکس های میترا رفیع

مختصر بیوگرافی میترا رفیع؛ مه لقا از سرنوشت

میترا رفیع بازیگر و کارگردان کشورمان متولد 12 آذر 1373 در تهران است. او مجرد بوده و سال هاست که پدرش را از دست داده و دارای یک خواهر و خواهرزاده است.

میترا رفیع اولین تجربه بازیگری خود در سینما را در سال 1396 با فیلم کلمبوس به دست‌آورد و با بازی در سریال از سرنوشت در سال 1398 در نقش مه لقا در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد.

میترا رفیع در نقش مه لقا

میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سر نوشت/ عکس از پیمان گرزم

خانم بازیگر که تا کنون در فیلم هایی چون بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و... ایفای نقش نموده، بازیگری در تئاتر را با نمایش نامه های باغ آلبالو، مونولوگ کافه پولشری، اسب های پشت پنجره، دوزخ و نقطه چین ها تجربه کرده و موفق به دریافت جوایز و افتخارات ارزنده ای شده است، این بازیگر به جز بازی در تئاتر، سینما و تلویزیون، نمایشنامه هایی را کارگردانی نموده است.

عکس دیده نشده از میترا رفیع در آغوش پدر مرحومش

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی