میترا رفیع
میترا رفیع بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت است که در سریال پایتخت هم حضور داشته است اما کسی نمیداند نقش میترا رفیع در این سریال چه بود.

میترا رفیع در پایتخت؛ نقش مه لقا از سرنوشت در سریال پایتخت

وقتی نام میترا رفیع را جستجو می کنیم، یکی از مواردی که به عنوان نتایج پیشنهادی مشاهده می شود، میترا رفیع در پایتخت است و این کاربران را به این تصور هدایت کرده است که بازیگر نقش مه لقا در سریال از سرنوشت که به تازگی در سریال بی همگان نیز به ایفای نقش پرداخته است، در میان بازیگران سریال پایتخت حضور داشته است. سوالی که شما کاربران از بخش فرهنگ و هنر نمناک داشتید این بود که نقش میترا رفیع در سریال پایتخت چه بود؟

طبق اطلاعات موجود در فضای مجازی، در میان اسامی بازیگران این سریال، نامی از میترا رفیع برده نشده بود و اینطور که پیداست، او در این سریال حضور نداشته است و نمیتوان با اطمینان گفت که او جزو بازیگران و عوامل این سریال بوده است یا نه.

میترا رفیع

میترا رفیع/ عکس از اردشیر عزیزی

مختصر بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سریال بی همگان

میترا رفیع بازیگر سینما و تلویزیون متولد 12 آذر 1373 در تهران است. او فارغ‌التحصیل لیسانس و فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه هنر تهران می باشد و بازیگری را از تئاتر آغاز نمود. این بازیگر تا کنون در فیلم هایی چون بی همگان، از سر نوشت، آخرین پناه، مجدلیه مقدس، من می ترسم، کلمبوس و... ایفای نقش نموده و علاوه بر بازیگری کارگردانی نمایش نامه های بکی شارپ، از این تاریکی، یه جوری مثل… را بر عهده داشته است.

نقش میترا رفیع در سریال پایتخت چی بود؟

3.245
این مطلب مفید بود ؟2916
وبگردی