زیباترین گدا

عکس لو رفته از مدلینگ معروف در حال گدایی

کد مطلب : 36828تعداد نظرات : 6 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویری منتشر شده در فیس بوک یک خانم، خیلی زود دست بدست شد و طولی نکشید که موج توجهات به سمت این تصویر روانه گشت.

داستان مرد جوان و جذابی که زیباترین گدا لقب گرفت

در میان تصاویر پربازدید فضای مجازی، برخی از تصاویر هرگز فراموش نمی شوند، مثل تصویری که از یک مرد جوان و جذاب توسط خانم جهانگرد ثبت و منتشر شد، تصویری که در این بخش از نمناک ماجرایش را خواهید خواند.

بلافاصله پس از انتشار عکس، کامنت ها و نظرات به صفحه شخصی " ایندی زاناردو " سرازیر شدند و موج علاقه مندی زن و مردان به شناخت این مرد جوان شدت گرفت. وضعیت ظاهری اش به خوبی نشان میداد که او کارتن خواب و یکی از معتادان بی خانمان شهر است اما ظاهرش با بقیه یک فرق کوچک داشت.

چشمان آبی، پوستی زیبا و قدی بلند نشان میداد که او پیش از این گدا و بی خانمان نبوده. بالاخره کنجکاوی کاربران فیس بوک و توییتر، خانم توریست منتشر کننده این تصویر را مجبور به معرفی سوژه عکاسی خود کرد.

زیباترین گدا

گدای جذاب قصه ی ما، قبلا مدلینگ بوده

صاحب عکس مردی بود به نام "رافائل نونس"، مدل سابق برزیلی که اکنون به عنوان گدای فتوژنیک شناخته می شود. رافائل در حالی که در خیابان های کوریتیبا در جنوب برزیل پرسه می زند، پس از انتشار عکس پیچیده شده اش در یک پتو و داستانش در فضای مجازی مورد توجه بین المللی قرار گرفته است. دوران اوج رافائل 30 ساله، به دلیل اعتیاد به کراک به دوران آوارگی در خیابان ها ختم شده است.

خانم جهانگرد در توضیح این عکس نوشت:این مرد در خیابان های کوریتیبا نزد من آمد و پرسید که آیا می توانم عکسش را بگیرم، من دلیل را پرسیدم و او پاسخ داد:میخواهم بدانم کسی مرا می شناسد و میتوانم دوباره معروف شوم یا نه؟

من به او گفتم که می توانم تصویرش را در صفحه فیس بوک خود قرار دهم و او در بین دوستانم معرفی کنم شاید راهی برای زندگی اش باز شود، اما به جرات باید بگویم که هرگز انتظار چنین حجم بالای واکنش و استقبالی را نداشتم.

عکس منتشر شده از این گدای جذاب، بیش از 50 هزار بار به اشتراک گذاشته شد و دل هزاران نفر را در سرتاسر دنیا تسخیر کرد بطوریکه برخی از کاربران شبکه های اجتماعی نامش را جذاب ترین گدا انتخاب کرده و برخی حتی به او پیشنهاد کمک برای رهایی از اعتیاد و شروع دوباره زندگی دادند.

در واقع مدلینگ جذابی که سالها از او خبری نبود حالا در وضعیت نامناسبی است و با این تصویر، حقیقت غیبتش فاش شد.

عکس لو رفته از مدلینگ معروف در حال گدایی

3.7137
این مطلب مفید بود ؟10136
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
6 نظر به ثبت رسیده است
محسن1400-09-09
لعنت به اعتیاد
458
صنوبر1400-09-09
لعنت بی اندازه به این بلای خانمان سوز
256
سانیا1400-09-09
چه دنیای عجیبی شده. واقعا اعتیاد همه چیز انسان رو نابود میکنه. از ثروت تا شهرت.
505
بهمن شیرگیر1400-09-09
درست هست ومیگی
114
روشنک1400-09-09
چرا اخه ی جووون ب این زیبایی وو کمالات باید درگیر اعتیاد شه لعنت خدا ب همه اونایی ک جوونای مارو ب این حال روز میندازن
162
بانو1400-09-10
تو از کجا میدونی کمالات داره،ولی دلم براش سوخت هرچه باشه یه انسانه
50
وبگردی