صورت مدلینگ
خانم مدلینگ مشهور بعد از مدتها مجبور شد چهره ی متفاوتش را که به دلیل استفاده از نوعی محصول مراقبت از پوست تغییر کرده بود، نشان دهد.

محصولات زیبایی و بهداشتی، خانم مدلینگ را بیکار کرد

یکی از محصولاتی که مدلینگ های خانم در تبلیغ آنها بسیار فعال هستند، محصولات زیبایی آرایشی است که به راحتی ادعا می کنند زیبایی پوستشان را مدیون استفاده از این محصولات هستند در صورتی که این مسئله همیشه حقیقت ندارد و ممکن است آنها هرگز از فلان محصول استفاده نکرده باشند.

برای خواندن ماجرای یکی از این مدلینگ ها با ما در بخش سرگرمی نمناک همراه شوید، مدلینگی که رازهای زیبایی و مراقبت پوست او همچنان جزو سرچ های اصلی کاربران گوگل بوده.

بلای کرم های زیبایی روی صورت خانم مدلینگ

"ماریاما دایلو" 25 ساله که چندین سال جزء مدلینگ های مشهور کشورش بود، سه سال پیش با مشکل بسیار بزرگی در زندگیش رو به رو شد. داستان از این جا شروع شده بود که او در ژانویه سال 2018 به دلیل سفر به مانهاتان، دیگر به محصولات مراقبت از پوست معمول خود دسترسی نداشت. به جای آن تصمیم گرفت از یک برند سوئیسی که از قرار معلوم آن را تبلیغ هم کرده بود و به نظرش محصولات قابل اعتمادی بودند استفاده کند.

ماریاما دایلو مدلینگ

استفاده از این محصولات روی پوست صورتش، کم کم باعث ایجاد آکنه های شدید شد. او بعد از مشاهده این مشکلات پوستی، با کمپانی آن محصول تماس گرفت و مسئله را با آن ها در میان گذاشت و محصولات را به آن ها پس فرستاد تا بتوانند مشکل را برطرف کنند اما محصولات بعدی وضعیت را بدتر کردند و صورت او پر از آکنه و زخم های بزرگ شد.

" ماریاما " دیگر نمی توانست به حرفه قبلی اش ادامه دهد؛ به طوری که از خانواده و دوستانش هم فاصله گرفته بود. همراه با وکیلش به شدت پیگیر شکایت از این برند شدند.

او هم اکنون به متخصصان زیبایی متعددی مراجعه می کند تا بتواند این مشکل شدید را برطرف کند که البته چنانچه از تصویری که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید واضح است که دارو ها هنوز نتوانسته اند به طور کامل این مشکل را برطرف نمایند.

آسیب پوست مدلینگ

انجام اقداماتی مثل لایه برداری های شیمیایی شاید بتواند فرآیند درمانی او را جلو بیندازد اما قطعاً جزء اقدامات بسیار گران قیمت هستند و او هم در حال پیگیری برای پرداخت هزینه های درمانش توسط برند سوئیسی است.

او همچنین با این شکایت، مردم دیگر را اگاه ساخته است که از این برند استفاده نکنند هرچند اگر این برند روزی توسط خود او یا مدلینگهای دیگر تبلیغ می شده.

او حالا اهمیت اطلاع از کیفیت محصولی که به عنوان مدلینگ تبلیغ می کند را بیشتر درک کرده است و با انتشار اسم محصولی که روزی مشابهش را تبلیغ می کرد و به دیگران پیشنهاد استفاده از آن ها را میداد، به تمام دنبال کننده های صفحه شخصی اش میگوید هیچ محصولی را فقط تکیه بر تبلیغ یک مدلینگ خریداری نکرده و فقط با تایید متخصص پوست هر محصول آرایشی و بهداشتی را استفاده کنند.

افشاگری خانم مدلینگ درمورد محصولی که تبلغش را کرد!

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی