محمدرضا گلزار

عکس منتشر شده از گلزار در مطب دکتر کیم کارداشیان

تاریخ انتشار : 2 تیر 1401کد مطلب : 87637زمان مطالعه : 1 دقیقه
انتشار تصویر صمیمی و خاص محمدرضا گلزار با پزشک زیبایی برخی از هالیوودی ها خبر از حضور این بازیگر معروف ایرانی در مطب جراح پلاستیک میداد.

محمدرضا گلزار در مطب دکتر زیبایی کیم کارداشیان

یکی دو روز پیش بود که عکسی از محمدرضا گلزار در کنار پزشکی نسبتا جوان منتشر شد، پزشکی که قطعا اکثر ما نمی شناسیمش ولی از آنجا که گلزار همیشه دنبال خاص بودن است، همان موقع می توان حدس زد که این پزشکی معروف است که احتمالا برای ایرانی ها چندان آشنا نیست.

با گشت و گذاری در صفحات اجتماعی این پزشک کاشف به عمل آمد که او، سیمون اوریان، پزشک زیبایی هالیوودی های معروفی همچون کیم کارداشیان است.

محمدرضا گلزار و سیمون اوریان

سیمون اوریان، دکتر زیبایی کیم کارداشیان با انتشار عکس سلفی که با محمدرضا گلزار گرفته بود، هم در حساب اینستاگرام کلینیک زیبایی اش و هم در حساب کاربری یوتیوب خود اینگونه نوشت:

یکی از بهترین بخش های کار من ملاقات با افراد شگفت انگیز از سراسر جهان است. آقای رضا گلزار یکی از بزرگترین سوپراستارهای بین المللی است که من افتخار آشنایی با او را دارم. او یک فرد خارق العاده و یک دوست عالی است. برای او آرزوی موفقیت روزافزون در زندگی دارم.

با یک سرچ و بررسی ساده میتوان به این رسید که دکتر سیمون اوریان، متخصص و جراح شناخته‌شده پوست و زیبایی در بورلی‌هیلز است که سلبریتی هایی همچون کارداشیان و مدل‌های ویکتوریا سیکرت به آن مراجعه می کنند.

عکس منتشر شده از گلزار در مطب دکتر کیم کارداشیان

3.320
این مطلب مفید بود ؟137
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی