محمدرضا گلزار

عکس عید نوروز محمدرضا گلزار در کنار عزیزش

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1403کد مطلب : 93083زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا گلزار بازیگر و مجری مطرح ایرانی عکسی بسیار متفاوت با مضمون عید نوروز در کنار پدرش به اشتراک گذاشت.

استوری محمدرضا گلزار برای تولد پدر عزیزش

رضا گلزار مجری برنامه پانتولیگ به مناسبت تولد پدرش عکس دونفره شان را در کنار سفره هفت سین منتشر نمود که به علت سادگی سفره هفت سین خانواده گلزار و چهره متفاوت رضا گلزار در شبکه های اجتماعی وایرال شد. در ادامه این بخش از نمناک عکس قدیمی عید نوروز محمدرضا گلزار برای تولد پدر عزیزش را مشاهده می کنید.

محمدرضا گلزار که بعد از سریال دل ساخته منوچهر هادی در هیچ فیلم و سریالی حضور نداشته است، با انتشار یک عکس نوستالژیک در کنار سفره هفت سین تولد پدرش را تبریک گفت، این عکس مربوط به سال 1363 و هفت سالگی آقای بازیگر است.

محمدرضا گلزار

تبریک تولد پدر محمدرضا گلزار

اصالت و خانواده محمدرضا گلزار

پرویز گلزار پدر محمدرضا گلزار، از مهندسین سرشناس تبریزی است و مادرش تهرانی و خانه دار است، یک برادر بنام علیرضا مهندس عمران، یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان کشور آلمان و یک برادر کوچک به نام بردیا دارد که مترجم زبان انگلیسی است. گلزار میگوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گلزار آذری میباشد.

ازدواج محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی

گلزار در سال 1402 به جرگه متاهلین پیوسته است. آقای بازیگر در خرداد ماه 1402 با انتشار ویدئویی از مراسم عروسیش در صفحه مجازی خود خبر از ازدواجش را داد، مراسم عروسی گلزار در یکی از مجلل‌ترین باغ تالارهای تهران برگزار شد. پس از اینکه رضا گلزار، ازدواج خود را فاش کرد، وضعیت غریب طرفداران او بعد از ازدواج بازتاب گسترده داشت. همسر رضا گلزار، آیسان آقاخانی متولد 1376 و اهل زنجان است، آقای بازیگر هیچ عکسی از همسرش در صفحه خود منتشرنکرده است.

عکس عید نوروز محمدرضا گلزار در کنار عزیزش

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی