تولد
شجریان

عکس وایرال شده شجریان ها در چهارشنبه سوری

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1402کد مطلب : 92652زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویری جالب و به یادماندنی از خانواده شجریان در فضای مجازی مربوط به جشن باستانی چهارشنبه سوری وایرال شده است که بسیار مورد توجه قرار گرفته.

محمدرضا شجریان و اکبر عبدی در چهارشنبه سوری

بازیگران و چهره های فعال در شبکه های اجتماعی، هر سال تصاویری را از جشن چهارشنبه سوری خود منتشر می کنند که تماشای این صحنه ها برای کاربران فضای مجازی، جذابیت ویژه ای دارد؛ عکسهایی که بعد از سپری شدن چهارشنبه آخر سال، شاید بازدیدشان خیلی تکرار نشود اما گاهی برخی از تصاویر خاطره انگیز، با گذشت سالها همچنان جزو پربازدیدترین ها و البته محبوب ترین ها باقی می مانند؛ درست مثل عکسی از استاد شجریان فقید که سالها پیش به یادگار گرفته شده است و در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

شجریان در چهارشنبه سوری

عکس قدیمی محمدرضا شجریان و اکبر عبدی در چهارشنبه سوری

زنده یاد محمدرضا شجریان، پدر همایون شجریان همسر سحر دولتشاهی، جزو چهره های محبوب موسیقی ایران بود که در تاریخ 11 مهر 1319 متولد و در روز 17 مهر 1399 در تهران درگذشت. محمدرضا شجریان ربنا را به عنوان یک اثر ماندگار برای ماه رمضان خلق کرد و آثار ماندگار دیگری از خود برجای گذاشت که با گذشت زمان نه تنها به فراموش سپرده نخواهد شد، بلکه هر روز محبوب تر از قبل در میان علاقه مندان به هنر آواز و موسیقی ایرانی، شنیده می شود.

عکس وایرال شده شجریان ها در چهارشنبه سوری

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : عکاس ریحانه طراوتی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی