محمد صادقی
در میان بازیگران ایرانی شاید این تنها موردی است که به این شکل توجه ما را به خود جلب کرد؛ موردی جالب درباره 2 بازیگر مرد ایرانی.

تشابه اسمی جالب؛ 2 بازیگر به نام محمد صادقی

سریال بی همگان که به تازگی از شبکه سوم سیما در حال پخش است، جزو سریال هایی است که بازیگران زیادی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. با نگاهی به اسامی سریال بی همگان نام محمد صادقی به چشم می خورد، نامی که برای بسیاری از مخاطبان تلویزیون یادآور نقش مامون سریال ولایت عشق و سروان حسینی خواب و بیدار است اما با پخش چندین قسمت از سریال بی همگان متوجه می شویم محمد صادقی بازیگر نقش امیر علی در بی همگان هنرمند تازه کاریست که علی رغم نام خانوادگی یکسان با بازیگر سریال خواب و بیدار با او هیچ نسبتی ندارد! در ادامه این بخش از نمناک به معرفی این دو بازیگر با اسم و فامیل کاملا مشابه می پردازیم.

محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر سریال خواب و بیدار، عکس از خواهران دریا/ محمد صادقی بازیگر سریال بی همگان

بیوگرافی محمد صادقی، بازیگر سریال خواب و بیدار

محمد صادقی سینما و تلویزیون متولد 9 خرداد 1336 در مشهد است. او فارغ‌التحصیل رشته علوم ارتباطات و هنری های ارتباطی در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترای دانشگاه آیالتی ویسکانسین آمریکاست.

محمد صادقی

محمد صادقی بازیگر سریال مختارنامه/ عکس از محمد جواد آبجوشک

این بازیگر که اولین بار در سال 1374 با فیلم فرار از مرگبار وارد پرده سینماها شد، در سریال خواب بیدار نقش مرتضی حسینی، سروان و همسر سرگرد جلالی را ایفا می کرد. آقای بازیگر به جز ایفای نقش در سریال خواب بیدار در آثاری چون مختارنامه، ولایت عشق ابراهیم خلیل‌الله، عمارت فرنگی، روزهای به یاد ماندنی، سال‌های مشروطه و… به ایفای نقش پرداخته است.

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر سریال بی همگان

محمد صادقی بازیگر نقش آبتین در سریال مانکن، به تازگی در سریال بی همگان بازی کرده است، او در این سریال نقش امیرعلی جوانی نخبه را ایفا نموده که عشقی قدیمی را در دل دارد و به زندان می افتد و بعد از آزادی زندگی اش وارد مرحله ای جدید می شود.

محمد صادقی بازیگر پر استعداد کشورمان متولد سال 72 و اصالتا اهل مازندران است. مادر محمد صادقی پرستار و پدرش را در کودکی از دست داده است. این بازیگر جوان ورزش هایی چون تکواندو، کوهنوردی و فوتبال را به صورت جدی دنبال می کند.

محمد صادقی در افرا

محمد صادقی بازیگر سریال افرا و بی همگان

او در رشته مدیریت اجرایی در دانشگاه تحصیل کرد و سپس وارد حرفه تئاتر شد و اولین بار با سریال مانکن که در شبکه خانگی پخش شد مقابل دوربین قرار گرفت. این بازیگر به جز سریال مانکن در سریال افرا نقش پیمان را بازی کرد و یکی از بازیگران اصلی این سریال بود، آخرین کار این بازیگر سریال بی همگان می باشد که از شبکه سوم سیما در حال پخش است. شاه لیر، مفیستو، آمادئوس و … از جمله نمایش هایی می باشد که این بازیگر در آنها نقش داشته است.

دو بازیگر ایرانی که دقیقا 1 اسم دارند!!

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی