محمدرضا رهبری
محمدرضا رهبری بازیگر جوان کشورمان به سریال بچه مهندس پیوست و همین موضوع بهانه ای شد تا اشاره ای به دیگر کارهای او داشته باشیم.

محمدرضا رهبری بازیگر سریال بچه مهندس

محمدرضا رهبری بازیگر جوان کشورمان در جدیدترین تجربه بازیگری اش به سریال بچه مهندس پیوست و بازیگر نقش جواد جوادی در این سریال شد.

روزبه حصاری بازیگر نقش جوادی در سریال بچه مهندس بود که در این فصل از سریال کنار گذاشته شد و محمدرضا رهبری جایگزین او شد و همین انتخاب بهانه ای شد تا مروری کوتاه بر کارنامه هنری این بازیگر جوان داشته باشیم.

مروی کوتاه بر کارنامه هنری محمدرضا رهبری

فصل چهارم سریال بچه مهندس این روزها در حال ساخت است و محمدرضا رهبری به تازگی به جمع بازیگران این سریال پیوسته و مقابل دوربین رفته تا ایفاگر نقش جواد جوادی در این سریال باشد.

محمدرضا رهبری

این هنرمند جوان در سریال بچه مهندس با بازیگرانی چون ثریا قاسمی، مهشید جوادی، فرهاد قائمیان، کریم باقری، عبدالرضا اکبری، نسیم باقریان، عباس جمشیدی فر، شیوا خسرو مهر و... همبازی است.

اولین تجربه محمدرضا رهبری در تلویزیون به عنوان مجری در سال 84 در برنامه موج نو تاکسی رقم خورد و دو سال بعد به عنوان بازیگر در سریال میوه ممنوعه مقابل دوربین رفت.

محمدرضا رهبری

یکی از ماندگارترین نقش آفرینی های محمدرضا رهبری در سریال پرستاران رقم خورد و این هنرمند جوان به تازگی در سریال نمایش خانگی دادزن مقابل دوربین رفته است.

محمدرضا رهبری و رضا فیاضی

سریال دادزن به کارگردانی سیامک خواجه وند و تهیه کنندگی محمد شهبازی سریال جدید شبکه نمایش خانگی است که محمدرضا رهبری نقشی متفاوت را در این سریال بازی میکند.

سریال میوه ممنوعه، عبور از پاییز، به کجا چنین شتابان، دولت مخفی، آخرین بازی، دوردست ها، پرستاران، دولت مخفی و دادزن از کارهای محمدرضا رهبری در تلویزیون و نمایش خانگی هستند.

محمدرضا رهبری

محمدرضا رهبری جوادی جدید بچه مهندس کیست؟! + تصاویر

4151
این مطلب مفید بود ؟12031
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی