محسن چاوشی

خوانندگی محسن چاوشی در برنامه ماه رمضانی مثل ماه

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1399کد مطلب : 8891زمان مطالعه : 1 دقیقه
مثل ماه ویژه برنامه ماه رمضانی شبکه سه سیما است که از امشب با صدای محسن چاوشی روی آنتن میرود.

محسن چاوشی خواننده تیتراژ برنامه افطار شبکه سه

برنامه مثل ماه با اجرای رسالت ابوذری ویژه برنامه ماه رمضانی شبکه سه سیما است که در لحظات پیش از افطار روی آنتن این شبکه میرود.

روز گذشته و همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان اولین قسمت برنامه مثل ماه روی آنتن شبکه سه رفت و رسالت ابوذری اجرای این برنامه را برعهده داشت.

صدای محسن چاوشی از امروز در مثل ماه

رسالت ابوذری مجری برنامه مثل ماه امسال در لحظات قبل از افطار مهمان شبکه سه سیما میشود. این مجری کشورمان روز گذشته در اواخر برنامه خبر از خوانندگی محسن چاوشی برای این برنامه داد.

برنامه مثل ماه

مجری برنامه مثل ماه شب گذشته در لحظات پایانی برنامه به معرفی تیتراژهای برنامه پرداخت و گفت:تیتراژ پایانی برنامه مثل ماه با صدای امیر تیموری است و از فردا تیتراژ ابتدایی برنامه با صدای محسن چاوشی پخش خواهد شد.

رسالت ابوذری

محسن چاوشی تجربه های متعددی در خواندن تیتراژ فیلم و سریال دارد و این بار با تیتراژ یک برنامه ماه رمضانی به تلویزیون می آید. تیتراژ برنامه های تحویل سال،برنامه پشت صحنه، برنامه زندگی و تحصیلات عالی، سریال سایه بان، بانوی عمارت و دلدار با صدای محسن چاوشی از تلویزیون پخش شد.

محسن چاوشی

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی پای ثابت ماه رمضان در ساعات پیش از افطار بود که بیش از 10 سال در شبکه سه سیما روی آنتن رفت و احسان علیخانی دو سال پیش در جشنواره تلویزیونی جام جم خبر از بسته شدن پرونده این برنامه داد و به جای آن به ساخت عصر جدید مشغول شد.

خوانندگی محسن چاوشی در برنامه ماه رمضانی مثل ماه

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی