تولد
ویتامین ضد افسردگی
اگر شما هم حوصله انجام کاری را ندارید و از خودتان ناامید شده اید که کل روز را بی حال روی تخت سپری کرده اید، بدانید که راه حل مشکل شما قرص های سرحال کننده است.

قرص سرحال شدن ؛ ویتامینی برای سرحال شدن و رفع بی حالی

دارو و قرص سرحال کننده شاید برای شما هم زمانی مورد نیاز باشد. حتما پیش آمده که وقتی حال و حوصله ندارید، احساس کنید برای سرحال شدن، نیاز به قرص و داروی بخصوصی است. جالب است بدانید که بعضی از قرص های ویتامین و مکمل ها می توانند تا حدودی در سرحال شدن شما تاثیر گذار باشند، البته به شرط آنکه پزشک تجویز کننده باشد.
در این بخش از نمناک آن ها را به شما معرفی کنیم؛ البته که مصرف هیچ یک از این داروها، بدون تجویز و تشخیص پزشک توصیه نمیشود و تنها با اجازه او میتوانید از این داروها استفاده کنید.

ویتامین دی

ویتامین دی که نام دیگر آن ویتامین خورشید است، به گونه ای عمل می کند که کمبود آن شما را در معرض خطر افسردگی قرار می دهد. میزان رسیدن ویتامین دی به بدن، بستگی به عوامل مختلفی مثل محل زندگی، سبک زندگی، فصل و رنگدانه های پوست دارد اما به هر حال جزو ویتامین هایی است که می تواند شما را سرحال کند.

ویتامین دی

پروبیوتیک‌ ها

تحقیقات نشان می دهند که ارتباط بسیار قوی بین سلامت ذهن و سلامت گوارش وجود دارد. پروبیوتیک ها جزء باکتری های مفید هستند که در جلوگیری از مشکلات ذهنی و اختلالات عصبی به شدت موثر می‌ باشند و سندروم خستگی مزمن و علائم افسردگی را بهبود می بخشند.

آهن

کمبود آهن باعث کاهش انرژی، خستگی مزمن و تغییرات روحی و روانی می شود و خیلی از مردم دنیا با کمبود آهن مواجه هستند، پس سعی کنید قبل از هر چیز به اندازه کافی به بدن تان آهن برسانید تا هم کم خونی تان برطرف شود و هم انرژی بیشتری را احساس کنید.

قرص آهن

سن جان ورت اس تی پی (قرص گل راعی)

این کپسول یک داروی ضد افسردگی است که هزاران سال است توسط مردم در سراسر دنیا استفاده می شود، با مشکلات مختلف در بدن از جمله؛ افسردگی، علائم یائسگی، اختلال کمبود توجه، پسوریازیس و اضطراب مبارزه می‌ کند و می‌ تواند یکی از بهترین ها برای سرحال کردن شما باشد.

قرص سرحال شدن؛ دارویی که فورا سرحالت میکنه

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن/ش
وبگردی