مرتضی امینی تبار
مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم سریال زخم کاری در مصاحبه جدیدش صحبت های جالبی درباره نقش سمیرا زخم کاری کرد.

صحبت های جالب مرتضی امینی تبار از زخم کاری در 2شات

مرتضی امینی تبارکه این روزها با بازی در نقش میثم زخم کاری در صدر اخبار قرار دارد، در قسمت نهم برنامه ی 2شات با مجری گری علی میرمیرانی درباره کتک خوردنش از رعنا آزادی ور گفت. در ادامه این بخش از نمناک مصاحبه جذاب مرتضی امینی تبار و کتک خوردن های مکررش از سمیرا را خواهید خواند.

میثم سریال زخم کاری از کتک خوردنش از رعنا آزادی ور گفت

مرتضی امینی تبار بعد از دیدن سکانس کتک خوردنش از رعنا آزادی ور بازیگر نقش مادرش در زخم کاری توضیح داد:

مرتضی امینی تبار :خانم آزادی ور اصلا انقدری که نشون میده آدم بداخلاقی نیست،اصلاً، ماهن ماه، من به این دو عزیز بسیار وابسته ام، به آقای عزتی و خانم آزادی ور، به خاطر اینکه باور کردم من.

مجری:من اگه جای تو بودم 48 ساعت خوابم نمی برد.

مرتضی امینی تبار:نه اتفاقاً بهتون بگم دست خودش آسیب دید انقدر به من زد،می خورد به استخون صورتم، باد کرد دستش، همه برای من دل می سوزندن و میگفتن چقدر کتک خوردی.

مجری:چند برداشت شد این سکانس؟

مرتضی امینی تبار:چهار برداشت

سنگین ترین چکی که مرتضی امینی تبار خورد

مجری:پس سرجمع یه بیست تا کشیده ای خوردی؟

مرتضی امینی تبار:من خیلی کتک خوردم تو سینما، خیلی، سنگین ترین چکی که خوردم توی یک فیلم سینمایی با عنوان مرجان بود که فرید سجادی حسینی نقش پدرم رو بازی می کردند، یه چک به من زد، من صاف وایساده بودم اما خوردم زمین. اینجوری آقا، خانم آزادی ور که حلالش باشه.

سریال زخم کاری

رعنا آزادی ور و مرتضی امینی تبار در سریال زخم کاری عکس از فتاح زینوری

تمجید مرتضی امینی تبار از سمیرای زخم کاری

مرتضی امینی تبار در ادامه گفتگوی خود از رعنا آزادی ور تعریف کرد و گفت:

خیلی فوق العاده است خانم آزادی ور، خیلی فوق العاده، خداروشکر که باهاشون کار کردم، بسیار آدم حرفه ای هستند، من در این سکانس دلم برای خانم آزادی ور می سوخت اتفاقاً، چون من بلند میشدم همه می اومدن می گفتن اوکی هستی ولی ایشون دستش رو می گرفت و خوشش هم نمی اومد از اینکه بزنه.

بیوگرافی مرتضی امینی تبار بازیگر نقش میثم زخم کاری

مرتضی امینی تبار هنر پیشه سینما با ملیت افغانستانی در سال 1378 در قم متولد شده است. پدر و مادر او از اقوام تاجیک می باشند که در سال 1375 به ایران مهاجرت کرده اند و در شهر قم ساکن شده اند و دارای یک خواهر به نام لیلا می باشد. مرتضی امینی تبار ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد می باشد.

مرتضی امینی تبار تحصیلکرده رشته بازیگری می باشد که هنر را با تئاتر دانشجویی شروع کرد. او در 15 سالگی به عنوان مجری در یک شبکه انگلیسی زبان مشغول بود و سابقه بازی درچندین نمایشاز جمله راز بقا به کارگردانی صالح علوی زاده، بی مکان به کارگردانی لعبت شعار، چهلم به کارگردانی امیر پیشوایی و مشاهیر به کارگردانی افشین واعظی را دارد. امینی تبار با بازی در مجموعه نمایش خانگی زخم کاری برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت.

روایت مرتضی امینی تبار از کتک کاری اش با رعنا آزادی ور

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی