مرتضی تقی زاده
سریال حرفه ای جدیدترین سریال در نمایش خانگی است که بازیگران مطرحی به همراه چهره های جوان و ناشناخته ای در آن حضور دارند.

نقش آفرینی مرتضی تقی زاده در سریال حرفه ای

سریال حرفه ای به کارگردانی مصطفی تقی زاده و تهیه کنندگی سعید خانی یکی از مجموعه های در حال پخش نمایش خانگی است که قسمت اول آن در روز چهارشنبه  21 مهرماه 1400 منتشر شد.

در این سریال اجتماعی و ماجراجویانه، بازیگر جوان و ناشناخته ای به نام مرتضی تقی زاده در کنار ستارگان سینما و تلویزیون حضور دارد که با ایفای نقش سینا مورد توجه قرار گرفته است.

به همین بهانه در این بخش از نمناک مروری بر کارنامه هنری این بازیگر جوان خواهیم داشت.

بیوگرافی مختصری از مرتضی تقی زاده

مرتضی تقی زاده بازیگر جوان کشورمان متولد دهه 60 است.

مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده /عکس از حمید کرمی

مرتضی تقی زاده فعالیت هنری خود را در سال 1390 با فیلم «محرمانه تهران» به کارگردانی مهدی فیوضی آغاز کرد و در کنار بازیگرانی همچون علیرضا جلالی تبار، صالح میرزا آقایی، رامتین خداپناهی ، سحر قریشی و ...به نقش آفرینی پرداخت و سپس در فیلمهایی همچون «بازی تمام شد»، «مجنون» در بخشهای بازیگری و حمل و نقل همکاری داشت.

این هنرمند پس از اولین تجربه جدی سینمایی خود ، به جمع بازیگران فیلم «زرد» به کارگردانی برادرش، مصطفی تقی زاده در سال 1395 پیوست.

او در فیلم زرد با هنرمندانی همچون بهرام رادان، ساره بیات، مهرداد صدیقیان، شهرام حقیقت دوست، متین ستوده، آناهیتا درگاهی، حسین مهری، امیرعلی نبویان، بهاره کیان افشار، سیدعلی صالحی و ... نقش آفرینی کرد.

مرتضی تقی زاده و برادرش

این هنرمند جوان یکی از اعضای فعال در عرصه تئاتر بوده و برای نمایش «زمستان است» در بخشهای مختلفی مانند کارگردانی و نمایشنامه نویسی مورد تقدیر قرار گرفته است.

مرتضی تقی زاده

مرتضی تقی زاده در جدیدترین تجربه کاری خود به ایفای نقش در سریال حرفه ای به کارگردانی مصطفی تقی زاده پرداخت و ایفاگر نقش سینا شد.

او در این سریال، نقش سینا برادر کیوان، سیامک، سهیل و سونیا را ایفا می کند که فردی خلافکار است. سینا با فردی مشکوک همکاری کرده و از منزل برادرش سرقت می کند که در ادامه همه چیز را ناخواسته برهم می زند.

مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده در سکانسی از سریال حرفه ای/عکس از ن.نصیری

حرفه ای سریالی در ژانر اجتماعی و اکشن است که سیروان خسروی ، سارا بهرامی ، بهاره کیان افشار، امیرمحمد زند، بهناز جعفری ، ماهور الوند ، زانیار خسروی ، علی مصفا ، علیرضا ثانی فر ، مرتضی تقی زاده ، المیرا دهقانی ، مزدک میرعابدینی  و اسما رمضانی در آن به هنرمندی می پردازند.

در ادامه تصاویر اینستاگرامی مرتضی تقی زاده را مشاهده می کنید.

مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده /عکس از حمید کرمی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده/ عکس از مهدی شمشیری

مرتضی تقی زاده

مرتضی تقی زاده بازیگر نقش سینا در سریال حرفه ای کیست؟

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی