سلبریتی های خسیس
در میان بازیگران و چهره های معروف، هستند کسانی که با وجود درآمد بالا و ثروت میلیاردی، علاقه ای به خرج کردن پول های خود ندارند.

بازیگران معروف و سلبریتی هایی که خسیس محسوب میشوند

ما معمولا سلبریتی ها را به عنوان کسانی می شناسیم که درآمد های باورنکردنی دارند و هر روز غذای شان را در رستوران ها می خورند و لباس های برند می پوشند. با این وجود ستاره های هالیوودی هم هستند که علی رغم درآمد فوق‌العاده شان، خیلی برای خود پول خرج نمی کنند و به خسیس بودن؛ معروف اند و بعضی از آن ها دست به خیر دارند. اگر کنجکاوید بدانید که این سلبریتی ها چه کسانی هستند، این قسمت از چهره های نمناک را از دست ندهید.

جنیفر لارنس

ستاره فیلم Hunger Games یک فولکس واگن دارد. او خیلی اهل خرید نیست و از کوپن استفاده می کند که همین موجب شده تا طرفدارانش او را در لیست سلبریتی هایی قرار دهند که بدون حساب کتاب پول خرج نمیکند. با این وجود او بخش مراقبت های ویژه قلب بیمارستان کودکان در زادگاهش را راه‌اندازی کرده است.

جنیفر لارنس

وینسنت کارتایزر

این ستاره هالیوودی از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و در خانه ای بسیار معمولی زندگی می کند. با افزایش محبوبیتش و پس از آنکه بارها طرفدارانش از او به عنوان یک هالیوودی خسیس نام بردند، وینسنت تصمیم گرفت با اهدای درآمد هنگفت خود از شر آن ها خلاص شود ول در عوض هزینه ای برای داشتن زندگی لاکچری صرف نکند.

هیلاری سوانک

یکی دیگر از بازیگرانی که با کوپن خرید می کند، هیلاری است. او اعتراف می کند که این طور بزرگ شده و به این کار عادت دارد.

کیانو ریوز

کیانو هرگز برای خود ملک شخصی نمی خرد و حتی پس از ورود به هالیوود، ترجیح داد در هتل بماند یا آپارتمان اجاره کند. او هیچ بادیگاردی ندارد و با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کند. تفاوت این بازیگر با دیگر بازیگران این است که او در مورد پول خرج کردن برای خودش خساست بخرج میدهد و گاهی برای دیگران حتی ولخرجی هم میکند، مثل زمانی که در یکی از پروژه های مهمش، 90٪ از دستمزدش را به کارکنان فیلم پشت صحنه داد و 12 بدلکار از او یک موتورسیکلت جدید هدیه گرفتند.

کیانو ریوز

شیلین وودلی

وودلی با پوشیدن لباس دست دوم کلی پول پس انداز می کند؛ البته ناگفته نماند که این خساست او در لباس خریدن به خاطر حفظ محیط زیست هم هست.

ریس ویترسپون

این بازیگر با دقت خرج می کند و عادت دارد که پول هایش را پس انداز کند. ریس فکر می کند زندگی لوکس را نمی توان توجیه کرد و سعی می کند فرزندانش را به همین شیوه بزرگ کند. او در کمپین جمع‌آوری لباس برای کودکان محروم در ایالات متحده آمریکا و کانادا هم حضور دارد.

سارا جسیکا پارکر

این بازیگر خیلی مراقب پول هایش است و سعی می کند این اخلاق را به فرزندانش هم آموزش دهد. سارا خودش لباس هایشان را می دوزد و فقط کفش می خرد و لباس دست دوم دوست دارد. او کفش های برند کری برادشاواش را در حراجی فروخت و تمام پول های فروش را به یک مدرسه موسیقی و هنر اهدا کرد.

سارا جسیکا پارکر

کریستین بیل

کریستین حتی تا مدت ها بعد از این که مشهور شد، باز هم با خانواده اش در یک آپارتمان یک خوابه زندگی می کرد و تلفن همراه و محافظی نداشت.

دیو گرول

یکی دیگر از سلبریتی هایی که به خساست معروفند، گرول معروف است. دیو در مصاحبه ای گفته:"هر چه قدر پول در می آورم مستقیما به حساب بانکی ام می رود. وقتم را تلف نمی کنم که به این فکر کنم که چطور می توانم بیشتر در بیاورم."

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو یک تویوتا پریوس دارد و هنوز هم پرواز های عمومی را به هواپیماهای شخصی ترجیح می دهد. بازیگر نقش جک فیلم کشتی تایتانیک احتمالا برای پول خرج کردن برای خودش خساست دارد و ترجیح میدهد از دارایی اش به نحو دیگری استفاده کند. این بازیگر صندوق خیریه ای به نام بنیاد لئوناردو دی کاپریو را تأسیس کرده و بیش از 15 میلیون دلار به 30 موسسه خیریه مختلف اهدا کرد.

لئوناردو دیکاپریو

سارا میشل گلر

سارا میشل گلر هم اهل خرید با کوپن است و می‌داند که چه طور هزینه هایش را مدیریت کند. او قبل از این که ماشین برقی اش را بخرد، همیشه به دنبال ارزان‌ترین سوخت برای اتومبیلش بود.

تیفانی هادیش

خساست این چهره معروف در حدی است که از اجناس فیک به جای اصل استفاده می کند. شاید علت این همه صرفه جویی او سختی هایی است که کشیده و مجبور شده مدتی را در ماشینش زندگی کند.

جنیفر گارنر

جنیفر به نوعی موفق شده تا بین یک ستاره هالیوودی و یک زن خانه‌دار بودن تعادل برقرار کند. او معمولا برای خرید به بازاری در نزدیکی خانه اش می رود. این بازیگر به مدت 10 سال با بنیاد نجات کودکان که به حقوق و آموزش کودکان اختصاص دارد، همکاری می کند.

جنیفر گارنر

کریستن بل

کریستن بل با وجود ثروتش اعتراف می کند که عاشق چانه زدن موقع خرید است و از طرفداران جدی کوپن و تخفیف محسوب می شود.

کوئنتین تارانتینو

کوئنتین واقعا علاقه ای به داشتن ماشین ندارد. چوی مالیبو قرمزی که توسط جان تراولتا در فیلم پالپ فیکشن رانده می شد، مال او بود، اما در واقع دوست دارد از شر آن خلاص شود و می گوید که مترو را بیشتر دوست دارد.

نایتلی

این بازیگر محدودیت ماهانه ای را برای خودش تعیین می کند و اگر بخواهد چیزی بیش از بودجه تعیین شده بخرد، خوب در موردش فکر می کند. او می گوید که داشتن سبک زندگی لوکس مانع از درک افرادی می شود که این طور زندگی نمی کنند. او لباس هایی که در رویداد های معروف پوشیده است را به خیریه اهدا می کند.

کیرا نایتلی

راسل کرو

این ستاره سینمایی می تواند زندگی لوکسی داشته باشد؛ اما تصمیم گرفته به استرالیا نقل مکان کند و با یک مزرعه و جیپ قدیمی زندگی اش را ادامه بدهد. راسل مرتبا مبالغ زیادی را به سازمان های مختلف اهدا می کند ولی در زمینه خرج کردن پول برای خودش، آنقدرها هم دست و دلباز نیست.

هایدن کریستنسن

این بازیگر معروف تصمیم گرفته تا برای زندگی به مزرعه ای نقل مکان کند. او حتی خودش زمین را با تراکتور شخم می زند. هایدن به محیط زیست اهمیت می دهد و از انرژی خورشیدی برای اداره مزرعه اش استفاده می کند.

جسیکا آلبا

وقتی که لباس های دختر بزرگترِ جسیکا کوچک می شود؛ آن ها را تن دختر کوچکترش می کند. این بازیگر معروف جز صد زن ثروتمند ایالات متحده است اما هم چنان لباس های ارزان قیمت می خرد و حتی گاهی با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد می کند.

جسیکا آلبا

میلا کونیس

میلا کونیس جز آن دسته از افرادی بود که وقتی ازدواج کرد در مراسمش خبری از هیچ ریخت و پاش خاصی نبود؛ حتی حلقه ازدواجش هم 90 دلار خریده و ابایی از گفتن این که ارزان خرید می کند؛ ندارد.

مایکل جردن

ارزش خالص دارایی این اسطوره NBA بیش از بیلون ها دلار تخمین زده می شود، اما با این وجود او به خساست معروف است.

اِد شیرِن

این ستاره موسیقی هم اعتراف می کند که خیلی اهل پول خرج کردن نیست و حتی برای رفت و آمد خود بیشتر تاکسی سوار می شود.

بازیگران و چهره های معروفی که به خساست معروفن

517
این مطلب مفید بود ؟170
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی