بیشترین فالوور اینستاگرام

تو دنیا بیشترین فالوور رو کی داره؟

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1400کد مطلب : 81597زمان مطالعه : 6 دقیقه
اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان است که اغلب مردم در آن افراد مشهور را دنبال می کنند، چه افرادی بیشترین فالوور را در این اپلیکیشن دارند؟

20 رتبه ی اول فالوور اینستاگرام در جهان در سال 2021

آیا تا به حال برای تان جالب بوده است که بدانید چه کسی در اینستاگرام بیشترین تعداد فالوور را دارد ؟ قطعاً سلبریتی هایی را مشاهده کرده اید که فالوور های میلیونی دارند اما مهم این است که بدانیم چه کسی بیشتر از همه دنبال کننده دارد و تعداد فالوور های او چقدر است. در این قسمت از نمناک با ما همراه باشید تا با این افراد آشنا شوید، برای افزودن کمی چاشنی هیجان، از رتبه ی 20 آغاز می کنیم و در انتها به رتبه ی اول این لیست می رسیم.

کورتنی کارداشیان ؛ 118 میلیون فالوور

کورتنی 118 میلیون فالوور دارد و تنها عضو خانواده کارداشیان نیست که فالوور های بالایی دارد. اعضای خانواده او نیز فالوور های بسیار زیادی دارند.

کورتنی کارداشیان

مایلی سایرس ؛ 129 میلیون فالوور

مایلی 129 میلیون فالوور دارد و یکی از مشهورترین ستاره های دنیا می باشد. صفحه اینستاگرام او پر از عکس های سلفی و جذاب است. او همچنین محتواهای جدید و جذاب هم تولید می کند و به همین دلیل دنبال کنندگان زیادی دارد.

مایلی سایرس

نیکی میناژ ؛ 134 میلیون فالوور

نیکی هم در لیست این افراد قرار می گیرد و 134 میلیون فالوور دارد و عکس های زیادی از زندگی شخصی خودش منتشر می کند و طرفداران زیادی را به سمت خودش می کشاند.

نیکی میناژ

کلویی کارداشیان ؛ 140 میلیون فالوور

کلویی 140 میلیون فالوور دارد و همان طور که گفتیم خانواده کارداشیان جزء افراد پر طرفدار در اینستاگرام هستند. کلویی و خانواده اش موفقیت زیادی در این پلتفرم به دست آورده اند و پست های زیادی در مورد زندگی، تجارت و فعالیت هایشان انتشار می دهند.

کلویی کارداشیان

نایک ؛ 145 میلیون فالوور

اولین برندی که در این لیست قرار می گیرد، برند نایک می باشد که 145 میلیون فالوور دارد و حضور بسیار گسترده و تاثیرگذاری در این پلتفرم دارد و ترکیبی از عکس ها و ویدیوهای مختلف از این برند در دسترس قرار می گیرد. همچنین محتوای IGTV هم در آن به اشتراک گذاشته می شود. کیفیت بالای پست ها باعث شده است که به یکی از 20 برند پرطرفدار تبدیل شود.

نایک

نیمار ؛ 150 میلیون فالوور

نیمار 150 میلیون فالوور دارد و اولین بازیکن فوتبال است که در این لیست قرار می گیرد و جزء 10 نفر اول می باشد و هیچ جای تعجب نیست که علاقمندان فوتبال بخواهند تصاویر او را در شبکه اجتماعی دنبال کنند.

نیمار

جنیفر لوپز ؛ 151 میلیون فالوور

جنیفر لوپز با 151 یک میلیون فالوور در اینستاگرام حضور دارد و تلاش زیادی برای ارتباط با طرفدارانش دارد. عکس های مربوط به پشت صحنه کار های خود را همراه با ویدئو های مختلف پست می کند و هایلایت استوری های او از هشتگ های مخصوص خودش تشکیل شده اند.

جنیفر لوپز

تیلور سوئیفت ؛ 155 میلیون فالوور

تیلور با 155 میلیون فالوور، یکی از اثرگذارترین افراد داخل اینستاگرام محسوب می شود و مانند کتی پری، جزء افراد موفق و مشهور در توییتر نیز هست که نامش در این لیست گنجانده شده است. فعالیت او بیشتر در اینستاگرام است. هایلایت های استوری و شات های مختلف از اجرا ها و اخبار از آخرین کار ها و فعالیت های او همراه با سلفی ها و پست هایی در مورد زندگی شخصی اش در صفحه اینستاگرامش قرار گرفته اند که طرفداران زیادی دارد.

تیلور سوئیفت

نشنال جئوگرافی ؛ 160 میلیون فالوور

این صفحه 160 میلیون فالوور دارد و یکی از برند هایی است که در این لیست جزء محبوب ترین ها قرار می گیرد. اینستاگرام یک پلتفرم بصری برای این برند است و وجود این برند در شبکه اجتماعی سود زیادی برای اینستاگرام ایجاد کرده است زیرا ویدیو ها و تصاویر جذابی در سراسر جهان در این برند به ثبت می رسد.

کندال جنر ؛ 161 میلیون فالوور

کندال 161 میلیون فالوور دارد و یک مدل است. صفحه شخصی او کاملا موضوع مشخصی دارد و شامل عکس های فشن و مد، سلفی ها و تصاویری از زندگی خصوصی اش می باشد.

کندال جنر

جاستین بیبر ؛ 172 میلیون فالوور

جاستین 172 میلیون فالوور دارد و یکی از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ در کل جهان محسوب می شود و هیچ جای تعجبی نیست که نامش در این لیست قرار بگیرد. او در صفحه اینستاگرامش نسخه کارتونی از خودش ارائه می دهد و کمی با دیگر سلبریتی ها متفاوت است.

جاستین بیبر

بیانسه ؛ 175 میلیون فالوور

بیانسه در اینستاگرام 175 میلیون فالوور دارد و اعلام خبر بارداری اش در این شبکه اجتماعی بیشترین تعداد لایک را در اینستاگرام داشته است. صفحه اینستاگرام او بیشتر شامل شات هایی از اجراها و کار تخصصی اش با تعدادی پست شخصی می باشد.

بیانسه

لیونل مسی ؛ 201 میلیون فالوور

لیونل مسی 201 میلیون فالوور دارد. او یک بازیکن حرفه ای فوتبال است و کاپیتان بارسلونا و تیم ملی آرژانتین است و یکی از مشهورترین بازیکنان دنیا می باشد. پس انتظار می رود که تعداد بالایی فالوور داشته باشد. صفحه اجتماعی او در اینستاگرام شامل عکس هایی از بازی هایش و زندگی شخصی و اتفاقات مهمی است که در آن حضور پیدا می کند.

لیونل مسی

کیم کارداشیان ؛ 218 میلیون فالوور

کیم کارداشیان هم در خانواده کارداشیان بوده که 218 میلیون فالوور دارد و مشهور ترین عضو خانواده کارداشیان محسوب می شود. صفحه اجتماعی او شبیه به اعضای دیگر خانواده اش می باشد. تعداد زیادی تصاویر از شغل مدلینگ، شات و مراسم هایی که در آن ها حضور پیدا می کند، همراه با تعداد کمی عکس های قدیمی خانوادگی در صفحه اینستاگرامش وجود دارد.

کیم کارداشیان

سلنا گومز ؛ 223 میلیون فالوور

سلنا گومز 223 میلیون فالوور دارد و پست های او بیشترین لایک را در اینستاگرام می گیرد. پست های او بیشتر در مورد زندگی شخصی، حرفه ای، موسیقی و بازیگری اش می باشد. او هم یکی دیگر از ستاره های موسیقی پاپ می باشد و عکس هایی از مراسم ها، دوستان و کمی پست های سیاسی در مورد موضوعاتی مثل حقوق زنان را انتشار می دهد.

سلنا گومز

کایلی جنر ؛ 229 میلیون فالوور

کایلی 229 میلیون فالوور دارد و یکی از بزرگ ترین ستاره های اینستاگرام است. تعداد لایک پست های او بسیار زیاد است. تمرکز او در اینستاگرام روی کار ها و زندگی شخصی اش می باشد و تصاویر زیادی از فرزندان و والدینش منتشر می کند.

کایلی جنر

آریانا گرانده ؛ 232 میلیون فالوور

آریانا 232 میلیون فالوور دارد و آخرین موزیسین در لیست سومر استار های جهانی محسوب می شود. او یکی از مشهورترین و محبوب ترین خوانندگان جهان می باشد و در اینستاگرام شهرت بسیار زیادی دارد. پست های او بیشتر شامل تصاویری از اجراهای شخصی، ملاقات با دیگر سلبریتی ها و مسائلی در مورد زندگی حرفه ای اش است.

آریانا گرانده

دوئین جانسون ؛ 232 میلیون فالوور

دوئین 232 میلیون فالوور دارد و تنها کشتی گیر در بین این لیست 20 نفره می باشد. او اکنون یکی از مشهورترین بازیگران جهان است. پس جای تعجب نیست که او هم فالوور های زیادی داشته باشد. او معمولاً مجموعه ای از فیلم ها و عکس های خودش از باشگاه و پست هایی در مورد زندگی خانوادگی اش را منتشر می کند.

زیادترین فالوور های اینستا

کریستیانو رونالدو ؛ 290 میلیون فالوور

خب، در آخر به فردی رسیدیم که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد و آن هم کسی نیست جز یک بازیکن موفق در فوتبال، به نام کریستیانو رونالدو که در فوروارد یوونتوس فعالیت می کند و کاپیتان تیم ملی پرتغال می باشد و یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در جهان شناخته می شود.

پست های او با غافلگیری ها و سوپرایز های زیادی همراه هستند و تعداد زیادی تصاویر خانوادگی، عکس هایش در بازی فوتبال و به اشتراک گذاشتن لحظات خوب در زندگی اش را شامل می شود. کریستیانو رونالدو اولین شخصی بود که در اینستاگرام به فالوور 200 میلیونی رسید.

کریستیانو رونالدو

اینستاگرام ؛ 391 میلیون فالوور

صفحه رسمی اینستاگرام 391 میلیون فالوور دارد. پست های صفحه رسمی اینستاگرام یک هدف مشخص و واضح را با دنبال می کند و آن هم نشان دادن بهترین و جذاب ترین افراد و ترند ها در اینستاگرام می باشد. این صفحه همچنین محتوای IGTV مخصوص به خودش را هم دارد.

صاحب بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان کیه ؟

4.847
این مطلب مفید بود ؟452
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : اینستاگرام
وبگردی