تست هوش

احمق ترین فرد این عکس کیست؟

کد مطلب : 88548زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از جذاب ترین تست ها تست هایی هستند که شمارا با منطقتان به چالش می کشند. ما برای شما یک تست جالب آماده کرده ایم که مطمئنا شمارا سرگرم خواهد کرد.

تست جالب تصویری:بی عقل ترین فرد این تصویر کدام است؟

یکی از جذاب ترین مدل تست های تصویری، تست هایی هستند که شما بایستی با اتکا بر منطق و هوش تان، انتخابی داشته باشید. به عنوان مثال، در تست این بخش از سرگرمی نمناک باید تشخیص دهید که کار کدام یک از این افراد احمقانه تر است. با توجه به اینکه هر کدام از آنها مشغول برش زدن بخشی از شاخه های درختی هستند که خود روی آن نشسته اند و قطعا کار همه آنها اشتباه است، در میان آنها فردی وجود دارد که بی عقل تر از باقی عمل می کند.

تست هوش

حالا که خوب به تصویر نگاه کردید، آیا می توانید در 11 ثانیه احمق ترین فرد حاضر در این تست را تشخیص دهید؟

در نگاه اول به این عکس، حتما با خود می گویید که هر کدام از این افراد به نوعی کار احمقانه ای انجام می دهند و از این عمل بی فکر خود متضرر خواهند شد. بله درست است ولی در بین این چهار فرد بی فکر، عمل یکی از دیگران احمقانه تر است.

پاسخ تست

احمق ترین فرد این تصویر، فرد شماره 4 است چراکه در حال بریدن شاخه ای است که خود روی آن نشسته. اگر دقت کنید حتما متوجه می شوید که هر کدام از افرادی که در حال بریدن شاخه ای هستند، سعی در آسیب زدن به فرد دیگری هستند اما فرد شماره 4 مستقیما به خود آسیب می زند.

تست تصویری

باهوش‌ترین فرد این تصویر، فرد شماره 3 است که در هر صورت و با سقوط هر یک از شاخه ها، اتفاقی برای او نخواهد افتاد.

احمق ترین فرد این عکس کیست؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی