کار جنجالی مادرشوهر

لباس جنجالی مادرشوهر برای آزار عروسش

کد مطلب : 83754تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
مادرشوهری که به طرز باورنکردنی به عروس خود حسادت می کرد، با انجام یک حرکت زشت در مراسم ازدواج حسابی جنجال آفرین شد!!

حسادت عجیب مادر شوهر به عروسش

اختلاف میان عروس و مادر شوهر از قدیم بوده و هست، برخلاف برخی که این رابطه با تدبیر کنترل میکنند و حتی رابطه ی صمیمی با هم میسازند، برخی دیگر به واقع خود را در میدان جنگ دیده و به هر شکلی سعی در شکست او دارند برای همین، کش مکش این دو گاهی به حدی میرسد که میتواند هر کدام از طرفین را به ستوه آورد، مثل ماجرای عروس مادرشوهری که ماجرای جالب شان را در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

عروسی عصبانی و خشمگین در شبکه اجتماعی ردیت پست گذاشت و از دنبال کننده های خود خواست تا به او بگویند که آیا رد کردن درخواست عذرخواهی از مادر شوهرش اشتباه بوده یا خیر؟ اما ماجرا از چه قرار بود که عذر خواهی برای آن صورت گرفته بود؟

روز عروسی برای هر دختری یکی از به یاد ماندنی ترین روز های زندگی است اما متاسفانه برای این عروس خانوم همه چیز رنگ دیگری داشت و با یک اقدام عجیب و حسودانه مادر شوهر، خوشی اش خیلی زود به پایان رسید.

این عروس همراه با شوهرش، برای ابراز محبت قبل از مراسم مادر شوهر را برای خرید لباس به بازار برده بودند تا یک رنگ خاص و شیک را برای مراسم عروسی بپوشد. به ظاهر همه چیز خوب پیش رفت و مادر آقای داماد یک لباس زیبا خریداری کرد.

نقشه ای که مادرشوهر بالاخره عملی کرد

روز عروسی، برادر شوهر عروس متوجه وجود یک لباس عروس دیگر شده و علت را از او پرسید، عروس خیلی زود متوجه شد که ماجرا از چه قرار است به همین دلیل از برادر شوهرش خواست که لباس را داخل ماشینش پنهان کند تا او با خیال راحت مراسم ازدواجش را به پایان برساند اما مادر شوهر حسود بالاخره آن لباس را پوشید.

وسط مراسم بود که مادر آقای داماد لباسش را عوض کرد و لباسی شبیه لباس عروس پوشید. ظاهر شدن مادرشوهر با لباس عروس هم برای میهمانان و هم برای عروس شوکه کننده بود اما مادر شوهر عقیده داشت که او هم باید در چنین شبی لباس عروس بپوشد، زیرا این شب مال او هم هست زیرا مادر داماد است، در نتیجه این مراسم متعلق به او نیز هست و میتواند لباس خاصی مثل لباس عروس بر تن کند.

لباس عروس

پوشیدن لباس عروس توسط مادر شوهر جنجالی

باقی ماجرا را هم قطعا خودتان میتوانید حدس بزنید پس شما را با حدس ها و نظراتتان تنها میگذاریم :)

لباس جنجالی مادرشوهر برای آزار عروسش

1.6636
این مطلب مفید بود ؟204432
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
برچسب : عروسی
1 نظر به ثبت رسیده است
ارغوان1400-10-18
چه بدجنس!!!
10
وبگردی