مرگ بازیگران

مرگ ستاره اصلی فیلم معروف قبل از پخش

تاریخ انتشار : 29 آبان 1401کد مطلب : 89208زمان مطالعه : 3 دقیقه
سینمای هالیوود با داستان های غم انگیز پر شده است، غم انگیز ترین داستان ها مربوط به ستاره هایی است که قبل از انتشار فیلمشان به صورت ناگهانی فوت کردند.

مرگ بازیگر اصلی و ستاره فیلم پیش از انتشار آن

سینمایِ هالیوود پر از داستان های غم انگیز از ستاره های نامی است که درست پس از فیلمبرداری یک فیلم و قبل از اکران از دنیا رفته اند. در این قسمت از فرهنگ و هنر نمناک تصمیم گرفتیم این ستارگانی که نتوانستند شاهد اکران فیلم شان باشند را معرفی کنیم.

جیمز دین در فیلم غول

جیمز دین در نقش جت پینک در فیلم غول بازی کرد. این فیلم محصول سال 1956 است؛ اما قبل از اینکه فیلم به مرحله اکران برسد، او در سن 24 سالگی بر اثر تصادف جان خود را از دست داد و تا 67 سال بعد از مرگش باز هم هنوز پوسترهای او را به دیوار می زنند.

جیمز دین

بروس لی در فیلم اژدها وارد می شود

بروس لی در فیلم اژدها وارد می شود هنرنمایی زیادی کرد. این فیلم محصول سال 1973 است که او در آن زمان 32 سال سن داشت و صحنه های جذابی از هنرهای رزمی را در آن به تصویر کشاند.

بروس لی

ویک مورو در فیلم منطقه گرگ و میش

منطقه گرگ و میش محصول سال 1983 بود که ویک مورو در نقش بیل در آن ایفای نقش کرده است؛ اما متاسفانه آخرین فیلم او بود. در آن زمان او در حال ایفای نقش در یک سریال تلویزیونی هم بود تا این که سر صحنه فیلمبرداری همراه با دو بازیگر کودک بر اثر سانحه هلیکوپتر کشته شدند و نتوانست شاهد اکران فیلمش باشد.

ویک مورو

هیتر اوروکه در فیلم ارواح خبیثه 3

هیتر در سال 1988 نتوانست شاهد اکران فیلم ارواح خبیثه 3 باشد.این فیلم ترسناک که سر و صدای زیادی هم به پا کرد، در مورد ارواح بود. در صورتی که بازیگر اصلی فیلم که نقش آفرینی خیلی زیبایی هم داشت؛ شاهد اکران فیلمش نبود و زمانی که از دنیا رفت، فقط 12 سال سن داشت.

هیتر اوروکه

براندون لی در فیلم کلاغ

براندون فقط هشت سال داشت که پدرش بروس لی از دنیا رفت. براندون هم راه پدرش را ادامه داد؛ اما در آخرین فیلمش که کلاغ نام داشت، در سال 1994 به خاطر سانحه هلیکوپتر جان خود را از دست داد.

براندون لی

کریس فارلی در فیلم تقریباً قهرمانان

کریس یکی از بهترین بازیگران در دهه خودش محسوب می‌ شد و در فیلم تقریبا قهرمانان در سال 1998 درخشش زیادی داشت و نقش اصلی را بر عهده داشت؛ اما بر اثر اوردوز دارو در سال 1997 قبل از اکران فیلم از دنیا رفت.

کریس فارلی

آلیا در فیلم ملکه نفرین شده

آلیا در سن 21 سالگی یکی از موفق ترین ستارگان سینما بود و قرار بود که فیلم ملکه نفرین شده از او در سال 2002 اکران شود که نقش مهمی هم در آن ایفا کرده بود؛ اما قبل از این که این فیلم منتشر گردد، در یک سانحه هوایی برای ساخت یک موزیک ویدئو جان خود را از دست داد.

هیث لجر در فیلم شوالیه تاریکی

هیث لجر در نقش جوکر در فیلم شوالیه تاریکی ایفای نقش کرد که یکی از محبوب‌ترین نقش هایش است. این فیلم قرار بود در سال 2008 اکران شود؛ اما چند ماه قبل از انتشار فیلم از دنیا رفت.

هیث لجر

فیلیپ سیمور در فیلم بازی های مرگبار:زاغ مقلد

فیلم فیلیپ به نام بازی های مرگبار قرار بود در سال 2014 اکران شود که توجه زیادی هم از نسل جدید دریافت کرد و در کلِ جهان سر و صدای زیادی به پا کرد. در واقع فیلیپ در اوج قدرت خودش در سینما بود؛ اما متاسفانه به خاطر اوردوز دارو از دنیا رفت.

فیلیپ سیمور

پل واکر در فیلم سریع و خشن 7

فیلم سریع و خشن 7 قرار بود که در سال 2015 منتشر شود و پل هم نقش مهمی در آن داشت؛ اما او در صحنه فیلمبرداری به خاطر سرعت بالای ماشین کشته شد.

پل واکر

چادویک بوزمن در فیلم پایین سیاه مارینی

چادویک پادشاه فیلم های اکشن بوده و همیشه مخاطبان زیادی را به خودش جذب می کرده است؛ اما اجرای فیلم پایین سیا مارینی آخرین فیلم او بود. او به خاطر سرطان روده سه ماه قبل از انتشار فیلم از دنیا رفت.

چادویک بوزمن

مرگ ستاره اصلی فیلم معروف قبل از پخش

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی