تولد
برند محبوب مای
برای دومین سال متوالی برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در بین محصولات آرایشی و زیبایی انتخاب شد.

انتخاب برند مای به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

برند مای بار دیگر در سال نود و نه، به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در بین محصولات آرایشی و زیبایی بانوان انتخاب شد. این انتخاب را می توان نتیجه رعایت مجموعه عواملی در کسب رضایت مصرف کننده ها دانست. این برند دارای بزرگترین و پیشرفته ترین واحد صنعتی در خاورمیانه است و از فرمولاسیون روز اروپا برای تولید محصولات خود بهره می برد. 

همچنین در تبلیغات محیطی و دیجیتالی بسیار فعال بوده و واحد پشتیبانی از مشتریان آن کاملا پاسخگوی سوالات مشتریان برند هستند. همچنین تامین بهترین مواد اولیه از خارج از کشور و دارا بودن استانداردهای بین المللی، بهترین کیفیت محصولات را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. 

مای برند محبوب

انتخاب به عنوان برند محبوب

این برند با جلب اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان  توانست در دوره هفتم انتخاب برند محبوب مصرف کنندگان در بین بیش از 12 برند برتر محصولات آرایشی و زیبایی بانوان برگزیده شود. انتخاب مای به عنوان برند محبوب در دومین سال متوالی، نشان دهنده تداوم اقدامات موثر مای در کسب رضایت مشتریان است.

لوازم آرایشی مای

برند مای در کنار مردم

این برند در هنگام بلایای طبیعی مثل سیل سیستان در کنار مردم ایستاد و با ارسال کمک های خود به مناطق آسیب دیده، سعی کرد تا گامی برای رفع نیازهای مردم منطقه بردارد. 

در دوران کرونا، مهمترین بحبوحه جهان نیز، برند مای مردم را تنها نگذاشته، و با توزیع کرم مرطوب کننده و ژل ضد عفونی کنننده در بین پاکبانان، ارسال کرم مرطوب کننده به پرستاران در سراسر ایران و اهدا ژل ضد عفونی کننده دست و کرم مرطوب کننده به کادر پزشکی بخش مبارزه با کرونا بیمارستان ها نظیر بیمارستان مسیح دانشوری و امام خمینی در خط مقدم مبارزه با کرونا ایستاد. همچنین همراه موسسه مهر گیتی اقدام به تجهیز هنرستان دخترانه نرجس خانعلی زاده پرستار فوت شده در اثر کرونا کرد.

اقدامات برند مای در سال گذشته

این برند در لاین مای فارما، اقدام به تولید محصولات با کیفیت با ویژگی های درمانی کرده و مجوز تولید دارو را کسب کرد. و قرار است که به زودی داروهای این برند وارد بازار شوند.

از جمله اقدامات دیگر برند مای در سال گذشته می توان به لانچ لاین محصولات ویژه آقایان اشاره کرد. با توجه به تحریم ها و نیاز بازار به این محصولات، مای گام مهمی در رفع این نیاز با تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا برداشت و هم اکنون انواع شامپو و شامپو بدن، ضد آفتاب، لوسیون پس از اصلاح، بادی اسپلش، مام رول، مرطوب کننده، ژل مو، اسپری و عطر را برای آقایان تولید می کند.

همچنین تولید محصولات ضد عفونی کننده، نظیر مایع ضدعفونی کننده دست برای جبران بخشی از نیاز بازار در دوران کرونا از اقدامات دیگر برند مای بود.با این انتخاب انتظار می رود که برند مای به روند کاری خود در سال های آتی ادامه داده و بیش از پیش با اهمیت روز افزون به سلیقه و نیاز مشتریان و مصرف کنندگان، جایگاه خود را در میان آن ها حفظ کند. شما چقدر از محصولات آرایشی این برند استفاده می کنید؟

مای، برند محبوب مصرف کنندگان برای دومین سال متوالی

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی