عروسک مجید دلبندم
سریال مجید دلبندم یکی از سریالهای طنز سالها دور تلویزیون است که بازیگران آن بعد از گذشت بیش از دو دهه تغییرات ظاهری بسیاری داشته اند.

بازیگران سریال مجید دلبندم بعد از 22 سال

مجید دلبندم به کارگردانی و نویسندگی رضا عطاران و تهیه کنندگی بیژن بیرنگ و مسعود رسام، سریالی طنز برای گروه کودک و نوجوانان در سال 1377 بود که در زمان خود توجه مخاطبان بسیاری را جلب کرد. دیدن عکس جوانی بازیگران مجید دلبندم در 22 سال قبل خاطرات شیرینی را برای کودکان و نوجوانان دهه 60 و هفتاد رقم می زند.

در سریال مجید دلبندم، عروسکی با دستانی دراز به نام مجید با گویندگی مجید صالحی که کلمات را به اشتباه تلفظ می کرد و با شیرین کاری های خود، در هر قسمت ماجرایی طنز و زیبا به وجود می آورد.

شخصیت مجید دلبندم از شخصیت مجید در سیب خنده الهام گرفته و در کنار دو برادر به نام رضا و مجید به همراه خواهرشان معصومه زندگی می کرد. رضا با دلتنگی برای مجید در سیب خنده، به فکر ساخت عروسکی می افتد که بعد از یک مدت مجسمه زنده شده و ماجراهای مختلفی را رقم می زد.

تغییر چهره بازیگران سریال مجید دلبندم 

رضا عطاران، زیبا بروفه، یوسف تیموری، بهراد خرازی، جواد رضویان و حمید لولایی بازیگران سریال مجید دلبندم بودند که اکنون پس از گذشت 22 سال، تغییرات چهرهای آنها را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

رضا عطاران

 تغییر چهره رضا عطاران پس از سریال مجید دلبندم

زیبا بروفه

زیبا بروفه بعد از سریال مجید دلبندم

حمید لولایی

تغییر چهره محسوس حمید لولایی در گذر زمان

بهراد خرازی

تغییر چهره بهراد خرازی بعد از سریال مجید دلبندم

یوسف تیموری

یوسف تیموری بعد از 22 سال

جواد رضویان

تغییر محسوس جواد رضویان بعد از 22 سال 

بازیگران سریال مجید دلبندم بعد از 22 سال

4.739
این مطلب مفید بود ؟372
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی