نفس بازغی

آسیب دیدگی بازیگر سریال گناه فرشته سر صحنه

تاریخ انتشار : 25 دی 1402کد مطلب : 91804زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بازیگران محبوب سریال گناه فرشته در صحنه دچار آسیب دیدگی جدی شد.

آسیب دیدگی نفس بازغی بازیگر سریال گناه فرشته در تئاتر

نفس بازغی بازیگر نقش تینا در سریال گناه فرشته که این روزها تئاتر خانم آقای جورج کلونی را همراه با میترا رفیع بر روی صحنه دارد،دچار آسیب دیدگی در صحنه نمایش شد. پژمان بازغی پدر این بازیگر نوجوان در قالب استوری به آسیب دیدگی دخترش واکنش نشان داد، در ادامه این بخش از نمناک پیام نفس بازغی برای پدر و دوستان نگرانش را مشاهده می کنید.

تینا گناه فرشته که بازی او در کنار شهاب حسینی بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، در صحنه نمایش تئاتر دچار حادثه شد، پژمان بازغی با به اشتراک گذاشتن پیامی در فضای مجازی دخترش را مخاطب قرار داد و برای او نوشت:

دیشب که حین اجرای تئاترت زمین خوردی و سرت آسیب دید مثل همه پدرهای دیگه قلبم،رنجید، اما اولین دردی رو که برای هنر کشیدی رو بهت تبریک میگم.

بازیگرخوش آتیه کشورمان در پیامی به ابراز نگرانی ها در فضای مجازی پاسخ داد و نوشت:

خیلی ممنونم از تمام زنگ ها و پیامهاتون

ببخشید نمی تونم تک تک جوابتون رو بدم

خداروشکر من خوبم و سرم آسیب جدی نخورده

بازم ممنونم ازتون

نفس بازغی

نفس بازغی و زمین خوردنش در تئاتر

بیوگرافی نفس بازغی دختر پژمان بازغی و مستانه مهاجر

نفس بازغی دختر مستانه مهاجر و پژمان بازغی، متولد سال 1387 در تهران است و 15 سال دارد. سریال گناه فرشته نخستین کار این بازیگر در جلوی دوربین است، او در یک نمایش تئاتر نیز بازی کرده است.

پژمان بازغی پدر نفس بازیگر و مجری متولد 19 مرداد سال 1353 در تهران است که درآثاری چون خاتون، پلاک 13، افرا، پرونده باز است، هفته ای یک بار آدم باش، گم گشته، آژانس دوستی، زیر آسمان شهر،جوجه تیغی، وثیقه، مرضیه، بارکد، افرا، در جستجوی آرامش، کوبار، محکومین، گمشدگان، روزهای بی قراری،گذر از رنج ها، هشت و نیم دقیقه، پایتخت،شام ایرانی، شبهای مافیا، ممنوعه، قلب یخی، مرد هزار چهره و...بازی کرده ‌است.

مستانه مهاجر کارگردان و تدوینگر مطرح سینما مادر نفس بازغی زادهٔ 15 اردیبهشت 1353 می باشد که به تازگی فیلم سینمایی جوجه تیغی را کارگردانی نموده است، خانم کارگردان در سال 1402 از ابتلای خود به سرطان و گذراندن دوره این بیماری خبر داد.

آسیب دیدگی بازیگر سریال گناه فرشته سر صحنه

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : عکس: آرش شاه محمدی/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی