تولد
نفس بازغی

نفس بازغی کنار عشق قشنگش + عکس

کد مطلب : 90505زمان مطالعه : 1 دقیقه
نفس بازغی دختر پژمان بازغی در حاشیه اکران یک فیلم عکسی را با عنوان "عشق قشنگم" به اشتراک گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.

نفس بازغی نیکی مظفری را عشق قشنگ خواند

نفس بازغی بازیگر نقش تینا در سریال گناه فرشته در استوری صفحه مجازیش عکسی زیبا از خود به همراه عشق قشنگش منتشر نمود که مورد توجه قرار گرفت، در ادامه این بخش از نمناک عکس نفس بازغی به همراه عشقش را مشاهده خواهید کرد.

نفس بازغی دختر پژمان بازغی بازیگر و مستانه مهاجر تدوینگر و کارگردان معروف، عکسی از خود و نیکی مظفری منتشر نمود و نوشت:

عشق قشنگ من

نفس بازغی

نفس بازغی و نیکی مظفری در اکران کوچه ژاپنی ها عکس از روح الله حسین زاده

نفس بازغی به همراه نیکی و مجید مظفری در اکران کوچه ژاپنی ها

این عکس مربوط به حضور نفس بازغی به همراه نیکی مظفری و پدرش و سایر بازیگران فیلم سینمایی کوچه ژاپنی‌ها در اکران این فیلم است. برخی از سایت ها و پیج ها مدعی شدند که نیما شعبان‌نژاد با نیکی مظفری، دختر مجید مظفری ازدواج کرده است. این شایعه در حالی خبرساز شده است که نیما شعبان و نیکی مظفری در برنامه اسکار مدیری حضور داشتند و همچنین این بازیگر جوان و مجید مظفری در فصل جدید جوکر مهمان احسان علیخانی بودند.

بازیگران فیلم کوچه ژاپنی

فیلم سینمایی کوچه ژاپنی‌ها به به کارگردانی امیرحسین ثقفی، تهیه‌کنندگی علی‌اکبر ثقفی در ژانر اجتماعی و درباره حمایت از خانواده است. نفس بازغی، نیکی مظفری، مجید مظفری، رضا یزدانی، شیدا یوسفی، پیام احمدی‌ نیا، فرهاد قائمیان، علی اوجی، شقایق فراهانی، تینو صالحی و...در کوچه ژؤاپنی ها به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مجید مظفری

فیلم کوچه ژاپنی

نفس بازغی کنار عشق قشنگش + عکس

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : عکس: روح الله حسین زاده/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : نفس بازغی
وبگردی