تولد
نفیسه روشن

عکس 20 سال پیش نفیسه روشن

تاریخ انتشار : 9 دی 1402کد مطلب : 91610زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از 20 سال پیش خودش در کنار کارگردان سریال رستگاری منتشر کرد که بسیار مورد توجه طرفدارانش قرار گرفت.

نفیسه روشن با گریم و چهره 20 سال پیش خود

نفیسه روشن که با نقش آفرینی در سریال اغما و کلانتر در تلویزیون به شهرت رسید،در استوری فضای مجازیش عکسی قدیمی از خود منتشر نمود، تغییرات چهره و تیپ عجیب خانم بازیگر در این عکس که مربوط به 20 سال پیش است، سوژه رسانه ها شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. در ادامه این بخش از نمناک قیافه 20 سال پیش نفیسه روشن را مشاهده می کنید.

نفیسه روشن بازیگر سریال رستگاری که در ماه رمضان روی آنتن تلویزیون می‌رود، عکسی قدیمی خود همراه با کارگردان فیلم را استوری کرد. این عکس مربوط به گریم خانم بازیگر در اولین سریال تلویزیونیش می شود و آقای کارگردان حاضر در عکس از اقوام نفیسه روشن می باشد.

نفیسه روشن در رستگاری

استوری نفیسه روشن در سریال گیلدخت و همایون شهنواز

بازیگر نقش آمنه در سریال گیلدخت مدت ها قبل این عکس را در صفحه مجازیش در قالب پست منتشر نموده و نوشته بود:

حیاط سیما

فیلم تست گریم سریال روز‌های بیادماندنی

در کنار کارگردانش همایون شهنواز

که پسر دایی باباییم بودن

سال 1381 اولین سریال من و اولین کسی که بمن کمک کرد

مختصر بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون سیزدهم اردیبهشت سال 1361در محله باغ صبا تهران و در خانواده 5 نفره به دنیا آمد، پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش و مادرش خانه دار بوده و دو برادر کوچکتر از خود به نام های میلاد و مسعود دارد که آنها نیز به عنوان خلبان و مهندس پرواز در نیروی هوایی فعالیت دارند.

نفیسه روشن

عکس سلفی نفیسه روشن بازیگر

از ازدواج نفیسه روشن اخبار موثقی در دسترس نیست، این بازیگر تا کنون در آثاری چون رستگاری، آسوده باش، گیلدخت، مانکن،کمکم کن،بچه هـای خیابان، روزگار قریب، اغما، مایا ببر مازندران، لازانیا، با تو می مانم، عملیات 125، شش قهرمان و نصفی، بچه مهندس، کلانتر، یک تکه زمین و... ایفای نقش نموده است.

عکس 20 سال پیش نفیسه روشن

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : عکاس سروش منوچهری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی