ناخن کاشت

قبل برداشتن ناخن کاشت، واجبه اینارو بدونی

تاریخ انتشار : 17 دی 1402کد مطلب : 91695زمان مطالعه : 2 دقیقه
برداشتن ناخن کاشت در خانه کار آسانی نیست،اما با کمی صبر و حوصله می‌توانید با آموزش چند روش ساده برای برداشتن ناخن کاشت در خانه اقدام کنید.

کارهایی که نباید برای برداشتن ناخن کاشت انجام بدید

این روزها کاشت ناخن تبدیل به یک روتین زیبایی شده است وبانوان برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و...انواع کاشت را تجربه می‌کنند. ناخن‌های کاشته‌شده زیبا به نظر می‌رسند؛ اما برای همیشه ماندگار نیستند و بعد از مدتی باید ریموو شوند، نحوه ریمو کاشت ناخن بهتر است در سالن زیبایی و توسط ناخن کار صورت گیرد تا مشکلاتی برای فرد ایجاد نشود، اگر به هر دلیلی نیاز به برداشتن فوری ناخن‌های خود و ریممو کاشت ناخن در خانه دارید، نکاتی که در این بخش از دنیای مد نمناک آورده ایم را رعایت کنید.

ناخن ها را نکنید

تحت هیچ شرایطی، سعی نکنید ناخن های خود را با زور بکنید.ممکن است ناخن واقعی شما بشکند و باعث عفونت یا خونریزی شود که بسیار دردناک خواهد بود.

ناخن شکسته

با احتیاط از استون استفاده نمایید

اگر قصد دارید روش هایی را امتحان کنید که شامل استون هستند، دقت کنید که هیچ آتشی در اطراف شما وجود نداشته باشد، چون استون به شدت قابل اشتعال است.هم چنین در بیشتر موارد، اثرات جانبی استون شامل کم آبی پوست و چروک پوست به طور موقت است، چون ترکیب شیمیایی قوی است.

به دنبال کمک حرفه ای باشید

اگر احساس سوزش می کنید و یا قرمزی جدی دارید، زخم خود را فشار ندهید و به دنبال کمک حرفه ای باشید.

از روغن ناخن استفاده کنید

از یک روغن ناخن بعد از کارتان استفاده کنید هم چنین این روش ها می توانند واقعا بر روی پوست تاثیر داشته باشند، بنابراین مرطوب کننده ملایم را بعد از این فرآیند اعمال کنید.

روغن ناخن

از سوهان ناخن کمک بگیرید

پس از برداشتن ناخن کاشت، چسب باقی مانده و یا باقیمانده ناخن کاشت که بر روی ناخن واقعی شما باقی می ماند را با سوهان پاک کنید و از بین ببرید؛ این فرآیند معمولاً زمان زیادی را می گیرد بنابراین صبر داشته باشید و در جایی بنشینید که بتوانید به راحتی در آنجا بمانید.

بعد از این که ناخن های خود را برداشتید، حداقل یک هفته صبر کنید و به ناخن های خود اجازه دهید تا قبل از انجام کار بعدی کمی تقویت شوند.

قبل برداشتن ناخن کاشت، واجبه اینارو بدونی

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ا.ن
وبگردی