ریختن چسب ناخن در چشم
وسایل آرایشی خانم ها این بار هم حادثه تلخی را ایجاد کرد. زنی که داخل چشمش چسب ناخن ریخت و دچار اتفاق وحشتناکی شد.

اشتباه هولناک یک زن درمورد لوازم آرایشش

بی دقتی هولناک یک زن پایان تلخی برایش رقم زد، مسئله ای که شاید مشابهش را پیش از این در میان حوادث سالن های آرایشگری شنیده باشید، مواردی که متاسفانه گاه حتی منجربه نابینا شدن یک انسان شده است.

به گزارش لایوساینس خانم " ویلیامز " که به دلیل ضعف بینایی از لنز استفاده می کرد، حدود ساعت 1 صبح برای خارج کردن لنزها از چشمانش به سراغ میز لوازم آرایشش رفت تا لنزها را درون مایع مخصوص قرار دهد. در همان لحظه تصمیم گرفت برای رفع خشکی چشمهایش کمی قطره چشمی مخصوص استفاده کند و همین جا بود که با یک اشتباه خود را به دردسر انداخت.

او به جای برداشتن قطره ی چشمی، چسب مخصوص ناخن هایش را برداشت و داخل چشمانش چکاند، در همان لحظه خیلی سریع متوجه شد که اشتباهی رخ داده برای همین فورا چشمانش را با مقدار زیادی آب سرد شستشو داد اما به دلیل قدرت بالای چسب ناخن ، چشمهایش به وضعیت بدی دچار شده بود.

ریختن چسب ناخن در چشم

فورا خودش را به درمانگاه رساند تا پزشک کاری برایش انجام دهد. چشمان خانم "ویلیامز" در شرایط بسیار بد و خطرناکی قرار داشت و از وحشت نابینا شدن مدام به پزشک التماس میکرد تا کاری برایش انجام دهد.

پزشک کشیک بیمارستان میشیگان به سرعت دست بکار شد و اقدام به پاکسازی چشمان خانم ویلیامز کرد. خوشبختانه چسب ناخن به لنزهای داخل چشم او برخورد کرده و به قسمت اصلی چشم هیچ برخوردی نداشته برای همین خطر آسیب به بینایی به حداقل رسید.

خانم " ویلیامز " بعد از عبور از آن لحظات به قول خودش هولناک گفت:وضعیت بسیار بدی بود و همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. وقتی با چشمان بسته سعی داشتم قطره ی چشمی ام را پیدا کنم اشتباها چسب ناخن هایم را برداشتم و بدون توجه آن را داخل چشمانم ریختم.

یکباره حس کردم چشمانم قفل شده و حرکت نمیکنند، خیلی وضعیت بدی بود و به هیچ وجه توانایی حرکت چشمانم را نداشتم و هرچه بیشتر تلاش می کردم اوضاع وخیم تر می شد، در همان لحظه متوجه اشتباه خود شده و با مقدار زیادی آب سعی در پاکسازی چشمانم کردم اما فایده ای نداشت برای همین به بیمارستان رفتم تا از وحشت نابینا شدن خلاص شوم.

آرزو می کنم دیگر هرگز آن حادثه برایم تکرار نشود و هیچ وقت مجبور به تحمل دوباره آن وضعیت استرس زا نشوم. خوشبختانه لنزهای طبی داخل چشمانم به عنوان یک لایه محافظ عمل کرده و مانع از آسیب جدی شد اما به دلیل ترکیبات شیمایی موجود در چسب، چشمانم دچار سوزش و برخی از مشکلات شد که باید برای رفع آنها تحت درمان قرار بگیرم. اینطور که پیداست این بی دقتی من هرچند به خیر گذشت اما برای مدتی مرا دچار مشکلاتی که پزشک برایم توضیح داد خواهد کرد.

زنی که اشتباها داخل چشمش چسب ناخن ریخت!

4.555
این مطلب مفید بود ؟505
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
برچسب : چسب
وبگردی