ملیکا شریفی نیا و مادرش
ملیکا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان در سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور در کنار هم به ایفای نقش پرداختند.

سریال نجلا با بازی ملیکا شریفی نیا و مادرش

سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی سریال جدیدی برای شبکه سه سیما است که از اواخر خردادماه مقابل دوربین رفت و تصویربرداری آن این روزها ادامه دارد تا برای پخش در ایام اربعین آماده شود.

این سریال که بازیگران سرشناسی در آن به ایفای نقش پرداخته اند در 15 قسمت برای پخش در ایام اربعین آماده میشود و تصویربرداری بخش هایی از آن در جنوب کشور انجام شده است.

عکسی از بازی خانم بازیگر و دخترش در سریال نجلا

ملیکا شریفی نیا بازیگر کشورمان دختر آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا است که در جدیدترین تجربه هنری اش در سریال نجلا مقابل دوربین رفت و با مادرش همبازی شد.

ملیکا شریفی نیا و مادرش

آزیتا حاجیان بانوی پیشکسوت دنیای هنر در سریال نجلا مقابل دوربین رفته است و در کنار بازیگران این سریال و دخترش ملیکا ایفای نقش میکند.

آزیتا حاجیان

بازیگران این سریال که اغلب بخش های آن در جنوب تصویربرداری میشود با لهجه جنوبی صحبت میکنند.

ملیکا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

داستان سریال نجلا درباره عشق پسری به نام عبد به دختری ایرانی و عراقی به نام نجلا است که شرط ازدواجش را سفر به کربلا در اربعین قرار داده است.

ملیکا شریفی نیا و آزیتا حاجیان در سریال نجلا با بازیگرانی چون حسام منظور، سوگل طهماسبی، هدایت هاشمی، سارا رسول زاده، سیدمهرداد ضیایی، مصطفی ساسانی، مرتضی شاه کرم، جواد پورزند، محسن پوشانی، علی غابشی، مرتضی شاه کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، ابراهیم گله دارزاده، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا و... همبازی هستند.

ملیکا شریفی نیا

فیلم سینمایی اویناز، دایان باخ و ابر و آفتاب از دیگر فیلم های مشترک ملیکا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان هستند که بار دیگر این تجربه مشترک همکاری در سریال نجلا تکرار شد.

ملیکا شریفی نیا و مادرش

بازی ملیکا شریفی نیا در کنار مادرش در سریال نجلا+عکس

4.116
این مطلب مفید بود ؟133
منبع : عکاس: سمیه میری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی