سارا رسول زاده
سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی، سریال جدید شبکه سه سیما است که سارا رسول زاده یکی از نقش های اصلی آن را ایفا میکند.

سریال نجلا با بازی سارا رسول زاده روی آنتن شبکه سه

سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی، سریال جدید شبکه سه سیما است که پخش آن از پنجشنبه 17 مهرماه آغاز شد.

این سریال که داستان آن درباره عاشورا و امام حسین(ع) است همزمان با روز اربعین پخش خود را در شبکه سه سیما آغاز کرد و بازیگران سرشناسی در آن به ایفای نقش پرداخته اند که از جمله آنها میتوان به سارا رسول زاده بازیگر جوان کشورمان اشاره کرد.

عکس های سارا رسول زاده در سریال نجلا

سارا رسول زاده بازیگر نقش نجلا در سریال نجلا است که حضور جدی در دنیای هنر را با اجرا آغاز کرد و بعد از آن به سراغ بازیگری رفت.

سارا رسول زاده

این بازیگر کشورمان در سریال نجلا با گریم و لباس هایی خاص مقابل دوربین رفت و در کنار بازیگرانی چون حسام منظور، سوگل طهماسبی، ملیکا شریفی نیا، آزیتا حاجیان و... به ایفای نقش می پردازد.

بازیگران سریال نجلا

نجلا و عبد با بازی سارا رسول زاده و حسام منظور دو دلداده سریال نجلا هستند که عبد قول رساندن نجلا را به زیارت اربعین به او داده و نجلا در قبال این کار عبد قرار است به او جواب مثبت دهد اما اوضاع کشور امن نیست و این اتفاق ممکن است با خطرات زیادی برای آنها همراه باشد.

سارا رسول زاده و آزیتا حاجیان

سارا رسول زاده به دلیل علاقه ای که به بازیگری داشت در دوران تحصیل در تئاترهای دانش آموزی شرکت کرد و موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر شد و خیلی اتفاقی به دنیای اجرا وارد شد.

سارا رسول زاده

این بازیگر جوان بعد از قبول شدن در تست اجرا اولین بار در سال 1388 با برنامه ترمه طلا به کارگردانی محمدرضا حیدری برای گروه کودک به دنیای تلویزیون راه یافت و بعد از آن اجرای برنامه آفتابگردون را برای نوجوانان برعهده گرفت و بعد از آن تجربه های متعددی در حیطه اجرا به دست آورد.

سارا رسول زاده

سارا رسول زاده تجربه بازی در سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و پرده نشین ساخته بهروز شعیبی را در کارنامه هنری اش دارد و سریال نجلا تجربه ای متفاوت و جدید برای این بازیگر جوان خواهد بود.

سارا رسول زاده و حسام منظور

بازیگر نقش نجلا در سریال جدید شبکه سه کیست؟!+تصاویر

4.445
این مطلب مفید بود ؟405
منبع : عکاس: سمیه میری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی