نجم الدین شریعتی

ماجرای بیماری سخت نجم الدین شریعتی از زبان خودش

تاریخ انتشار : 29 تیر 1401کد مطلب : 87932زمان مطالعه : 2 دقیقه
نجم الدین شریعتی که بیشتر او را در عنوان مجری برنامه سمت خدا می شناسیم، برای اولین بار از بیماری خاص و سخت خود گفت.

بیماری خاص مجری سمت خدا در کودکی

فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «اقیانوس آرام» به کارگردانی هادی نعمت اللهی و رضا محبی هر هفته از شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 18 روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی به تازگی در این برنامه به عنوان مهمان حضور یافت و تجربیات زندگی‌اش را برای نوجوانان از قاب برنامه «اقیانوس آرام» روایت کرد که در ادامه این بخش از نمناک صحبت های جالب او را در مورد مشکلات گفتاریش می خوانید.

بیماری نجم الدین شریعتی

لکنت زبان بسیار شدید نجم الدین شریعتی، مجری سمت خدا

مجری برنامه سمت خدا که به دلیل بی حاشیه بودن و چهره آرامش به آقای آرامش تلویزیون معروف است و توانایی خاصی در اجرای برنامه های مذهبی دارد، در برنامه نوجوان محور اقیانوس آرام حضور یافت و در مورد ناتوانیش در صحبت کردن توضیحاتی ارائه داد و گفت:

فکر نمی کردم یه روزی تو جایی که الان هستم، بایستم، شاید برای شما جالب باشه که نجم الدین شریعتی شاید سه یا چهار ساله بود که وقتی فهمید می تونه حرف بزنه نمی تونست، یعنی من دچار لکنت زبان بسیار بسیار شدیدی بودم.

من می خواستم درخواست آب کنم آ می گفتم مادرم آب رو میاورد و به ب نمی رسیدم، چه اتفاقی افتاد، بعضی از ماها در مواجهه با مشکلات زندگیمون زمین گیر میشیم، ولی من زمین گیر نشدم خانوادم تلاش کردند.

دکترهای مختلف و قرص و... برام گرفتن، یکی از آقایون پزشکا به من گفت وقتی بیکار شدی برو جلو آینه بشین و با خودت حرف بزن. خونمون دوران بچگیم در همسایگی مسجد بود، شب های محرم از اذان و سخنرانی و... رو تو ذهنم میسپردم، بعد می نشستم جلو آینه و سخنرانی می کردم.

می گفتم بسم الله الرحمن الرحیم که همین نیم ساعت طول می کشید، ولی کم نیاوردم، یه مادربزرگ پیری داشتم، خدا رحمتش کنه، می گفت چرا جلو آینه بیا برای من حرف بزن، منم یه گوش مفتی گیر آورده بودم می شستم حرف می زدم.

دقیقا یادمه یه روز عاشورا بعد از ظهر برای مادربزرگم مقتل می خوندم، شروع می کردم از لحوف سید ابن طاووس من اون موقع سید ابن طاووس نمی شناختم، ولی لحوفش رو خریده بودم و برای مادربزرگم می خوندم و اون زار زار گریه می کرد و من کیف می کردم، خیلی لذت بخش بود برای من.

نجم الدین شریعتی

مختصر بیوگرافی نجم الدین شریعتی، مجری اقیانوس آرام

نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا و زلال احکام متولد 1359 در تنکابن (مازندران) است. فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر می باشد و در کنار آن تحصیلات حوزوی را نیز به‌صورت شخصی پیگیری کرده است.

او از سال 1381 فعالیت خود را بعنوان مجری از برنامه نیمرخ شروع کرد و در دومین تجربه خود اجرای برنامه پرسش و پاسخ دینی بنام زلال احکام را برعهده گرفت و سپس با اجرای برنامه سمت خدا بسیار شناخته شده و مشهور شد. نجم الدین شریعتی سالهاست که ازدواج کرده و ثمره این زندگی یک پسر بنام محی‌ الدین متولد 1389 می باشد.

ماجرای بیماری سخت نجم الدین شریعتی از زبان خودش

4.5143
این مطلب مفید بود ؟12815
منبع : عکاس: سعید عابدینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی