نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی بالاخره سکوتش را شکست

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1401کد مطلب : 87292زمان مطالعه : 2 دقیقه
نجم الدین شریعتی مجری پایه ثابت برنامه سمت خدا، بالاخره به شایعات اخیر در مورد خداحافظی اش از برنامه واکنش نشان داد.

واکنش نجم الدین شریعتی به شایعات خداحافظی او از سمت خدا

زندگی خصوصی سلبریتی ها و چهره های هنری همیشه برای مردم جالب بوده و اخباری که در مورد پشت صحنه زندگی این افراد مخابره می شود، جزو پربازدیدترین و جذاب ترین مطالب است اما گاهی این اخبار و ویدیوهایی که به سرعت در فضای مجازی منتشر می شوند، حقیقت ماجرا را بیان نمی کنند و به شایعات دامن می زنند.

این روزها اخباری از کناره گیری بی حاشیه ترین مجری صدا و سیما نجم الدین شریعتی شنیده می شود که سکوت آقای آرامشِ تلویزیون را شکسته است.

صحبت های نجم الدین شریعتی را با جزئیات آن در این بخش از نمناک منتشر نموده ایم.

نجم الدین شریعتی

در روزهای گذشته اخباری در مورد کناره گیری مجری برنامه سمت خدا از تلویزیون و اختلافات او با برنامه سازان منتشر شد که حتی صدای نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی را هم در آورد و با واکنش او همراه بود.

نجم الدین شریعتی که حدود 15 سال است با برنامه سمت خدا در قاب تلویزیون حضور دارد، از وایرال‌شدن‌ها و خبرسازی‌های اخیر گلایه کرد و شایعه‌پراکنی‌ها و استفاده از هر خبری برای منافع شخصی و پر بازدید کردن سایت و صفحه شخصی را بد اخلاقی دانست و بیان نمود این بداخلاقی‌ها برازنده و شایسته جامعه ما، خاصه عرصه فرهنگ نیست.

مجری برنامه‌های معارفی و مذهبی تلویزیون که هر روز برنامه سمت خدا را به صورت زنده اجرا می کند، در گفتگویی اعلام نموده است که اگر بخواهم کناره گیری نمایم، حتما آن را با مردم بیان می کنم.

نجم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی / عکس از بهزاد شهریاری

نجم الدین شریعتی در حال حاضر با شبکه و مدیران تلویزیون هیچ مشکلی نداشته و اصلاً صحبت از کناره‌گیری، خداحافظی، کناره‌گیری موقت و برکناری نبوده است، اصلِ ماجرا این بود که ایشان در نظر داشته که بعد از اجرای برنامه «ماه من» یک یا دو ماه استراحت کند چرا که در ماه رمضان به خاطر فشردگی برنامه‌ها فشار مضاعفی بر روی خود احساس نموده و این استراحت و فاصله کوتاه را بعد ازسال‌ها اجرای مداوم برنامه لازم می‌داند.

او در یکی از پست های اینستاگرامی خود با انتشار این متن به شایعات پایان داده و از بازگشت خود به تلویزیون گفت:

دیروز مطلبی از قول من در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که موجب سوتفاهم و برداشت نادرست گردید.

بر خلاف بازنمایی اشتباهی که از مصاحبه‌ام توسط برخی کانال‌ها صورت گرفت، به لطف قادر متعال با قوت و انگیزه در کنار مخاطبان عزیز در برنامه "سمت خدا" و شبکه سه خواهم بود. ان‌شاءالله

و محتاجم به دعای خیر شما

نجم الدین شریعتی بالاخره سکوتش را شکست

4.135
این مطلب مفید بود ؟296
منبع : عکاس: سعید عابدینی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن /ف
وبگردی