سمت خدا

ماجرای خداحافظی نجم الدین شریعتی از سمت خدا

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1401کد مطلب : 88014زمان مطالعه : 2 دقیقه
خداحافظی غیرمنتظره نجم‌الدین شریعتی، مجری برنامه سمت خدا از این برنامه شایعاتی را به همراه داشت در حالیکه او دلیل این غیبت را شفاف توضیح داد.

خداحافظی غیرمنتظره «نجم‌الدین شریعتی» از برنامه سمت خدا

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه های مذهبی که چندین سال است برنامه پر مخاطب سمت خدا را اجرا می کند، دیروز در این برنامه به صورت مستقیم از بینندگان سمت خدا موقتا خداحافظی کرد و اجرای برنامه «سمت خدا» را به مدت دو ماه به رضا ملایی واگذار می‌کند. در این بخش از نمناک صحبت های مجری برنامه زلال احکام و سمت خدا را در مورد خداحافظی غیرمنتظره اش منتشر نموده ایم.

مرخصی دوماهه نجم الدین شریعتی، مجری برنامه سمت خدا

مجری برنامه سمت خدا که پیش‌تر از این در پی شایعه سازی ها اعلام نموده بود هیچ مشکلی با شبکه و مدیران تلویزیون ندارد و اگر بخواهد کناره‌گیری یا خداحافظی نماید، حتما آن را با مردم بیان می کنم، دیروز در برنامه سمت خدا عنوان نمود:

مدت هاست که من منتظر فرصتی بودم که از خدمت دوستان وخواهران و برادران و مخاطبان جانمون یه مرخصی کوتاهی بگیرم، با دوستان شبکه صحبت کردیم، موافقت کردند، الحمدالله رب العالمین و حالا همین جا و در همین فرصت از محضر حاج آقای فرحزاد و مخاطبین عزیزم، خواهش می کنم به این فرزند و برادر کوچکترشون این مهلت رو بدن ما یه مقطعی رو در خدمت شما نباشیم.

این مقطع خیلی کوتاه خواهد بود، ان شاالله ایام محرم و صفر و بحول و قوه الهی ان شاالله اول ماه ربیع دوباره مقابل شما خواهم نشست و به محضرتون سلام خواهم کرد.

نجم الدین شریعتی

پس از صحبت های نجم الدین شریعتی، رضا ملایی مجری جدید سمت خدا گفت:

مردم عزیز و بینندگان جان سمت خدا رو این دو ماهی که آقای شریعتی نیستند، امانتی دست خودم می دونم، خودم مخاطب این برنامه بودم، از آقای شریعتی یاد گرفتم و این دو ماه سعی می کنم امانت دار خوبی باشم.

رضا ملایی

رضا ملایی، مجری جدید برنامه سمت خدا کیست؟

رضا ملایی متولد اول فروردین سال 1354 می باشد که دارای تحصیلات حوزوی است. او در رادیو معارف اجرای برنامه‌هایی چون "مثل دین و زندگی"،" عصر جوانی"، "عطر جوانی"،" صبح روشن"،" پرسمان های کودک و نوجوان و اعتقادی"، ویژه برنامه های مناسبتی و برنامه صبحگاهی "مهربان باشیم" را بر عهده داشته است.

نجم الدین شریعتی مجری برنامه سمت خدا و زلال احکام متولد 1359 در تنکابن (مازندران) است. فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر و دارای تحصیلات حوزوی می باشد که از سال 1381 فعالیت خود را بعنوان مجری از برنامه نیمرخ شروع کرد و با اجرای برنامه زلال احکام و سمت خدا بسیار شناخته شده و مشهور شد. نجم الدین شریعتی سالهاست که ازدواج کرده وثمره این زندگی یک پسر بنام محی‌ الدین متولد 1389 می باشد.

ماجرای خداحافظی نجم الدین شریعتی از سمت خدا

4.6145
این مطلب مفید بود ؟13213
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی