نرگس محمدی

دلتنگی غم انگیز نرگس محمدی برای برادرزاده اش+ عکس

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1401کد مطلب : 87608زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرگس محمدی بازیگر پرطرفدار تلویزیون در استوری اینستاگرامش عکسی با برادرزاده اش به اشتراک گذاشت و احساسات طرفدارانش را برانگیخت.

استوری غم انگیز نرگس محمدی برای برادر زاده اش

نرگس محمدی بازیگر سریال پرمخاطب ستایش جزو بازیگرانی است که اگر سری به صفحه اینستاگرامش بزنید، حتما عکس های زیادی از خانواده اش را مشاهده می کنید. همسر علی اوجی بازیگر در حاشیه نه تنها در صفحه شخصی خود عکس مادر، برادر و خواهرش را منتشر کرده بلکه ارتباط خوبی با برادرزاده هایش دارد و هر از چندگاهی عکس آنان همراه با نوشته های احساسی را در فضای مجازی منتشر می کند. به تازگی بازیگر نقش پروین که حدود یک سال است که برادرزاده کوچکش را از دست داده، عکسی از او را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک مشاهده می کنید.

نرگس محمدی

حدود یک سال پیش خبری در شبکه های اجتماعی منتشر شد که اطلاع از فوت برادرزاده کوچک بازیگر سریال ستایش را می داد. نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به مناسبت سالگرد فوت برادرزاده اش امیرعلی عکسی از خودش و او را منتشر کرد و نوشت:

امیر جانم چگونه این ماه تلخ را سپری کنم.

در صفحه نرگس محمدی عکس های زیادی از امیر علی و دلنوشته هایی برای او وجود دارد، گویا ارتباط عمه و برادرزاده خاص و احساسی بوده و خانم بازیگر این اتفاق تلخ را از یاد نخواهد برد.

خانواده نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 9 فروردین 1362 در تهران است. او نرگس فرزند بزرگ خانواده بوده و مادرش بازنشسته صدا و سیما است. یک خواهر و برادر به نام های سارا و محسن دارد. محسن برادر نرگس محمدی که در چند فیلم کوتاه نیز بازی کرده است، متاهل بوده و دارای دو فرزند پسر می باشد که متأسفانه پسر کوچک خود امیر علی را در یک اتفاق ناگوار از دست داده است.

دلتنگی غم انگیز نرگس محمدی برای برادرزاده اش+ عکس

4.715
این مطلب مفید بود ؟141
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی