نرگس محمدی

قیافه بامزه نرگس محمدی قبل بازیگر شدن+ عکس

تاریخ انتشار : 18 تیر 1401کد مطلب : 87784زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرگس محمدی، بازیگر نقش اصلی سریال ستایش هم مثل بیشتر چهره ها، تصاویری از سالهای دور خود در اینستاگرامش منتشر کرده است.

خاطره بازی نرگس محمدی با عکسهای دوران کودکی اش

نرگس محمدی که اکثر مردم او را با سریال ستایش میشناسند، این روزها نقش پروین اعتصامی یکی از تاثیرگذارترین شاعران معاصر را در سالن اصلی تئاتر شهر بازی می کند، این بازیگر نام آشنا که همسر علی اوجی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینما می باشد، با نگاه به سریال ستایش یک و برخی آثار قدیمیش در این چند سال گذشته تغییرات زیادی از نظر استایل و چهره داشته است که سوژه بسیاری از کاربران شده است. در این بخش از نمناک عکس هایی قدیمی و کودکی بازیگر سریال ستایش را منتشر کرده ایم.

اولین عکس، عکس زیبای نرگس محمدی در اواخر 1 سالگی است. از آنجایی که خانم بازیگر در توضیح این عکس نوشته:

نرگس نزدیکه 2 سالگی

پس مشخص می شود که در این صحنه او هنوز به 2 سالگی خود نرسیده است و در اواخر یک سالگی اش بسر می برد.

کودکی

عکس بعدی مربوط به 2 سالگی نرگس محمدی است و او در توضیح این عکس نوشته:

یه عکس از 2 سالگی خودم

نرگس محمدی

اینطور که پیداست خانم بازیگر از این سن و سالش بیشتر از دوران دیگر خردسالی خود، عکس به یادگار دارد.

تصویر جالب و زیبای دیگری که بازیگر نقش ستایش از دوران کودکی خود و آلبوم قدیمی اش منتشر کرد، تصویری است با مقنعه و ظاهری شبیه دانش آموزان دهه شصتی، همان مقنعه هایی که هرچقدر هم تا زده می شدند بازهم گشادی خود را داشتند؛ و در توضیح این عکس نوشت:

روز اول مدرسه الان پیداش کردم.

کودکی بازیگران

عکس آخر اما با عکسهای قبلی کمی متفاوت است و همسر علی اوجی آن را با هدف به چالش کشیدن فالوورهایش برای تشخیص سنش در این تصویر منتشر کرد و نوشت:

how old r this picture maan

سن نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون 9 فروردین 1364 در تهران متولد شد. او دارای یک خواهر و یک برادر دوقلو به نامهای سارا و محسن می باشد. خانم محمدی در رشته پرستاری فارغ‌التحصیل شده است.او در فیلم هایی چون هوس، مسلخ، ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 و... بازی کرد.

نرگس محمدی سال 1396 در 32 سالگی با علی اوجی تهیه کننده و بازیگر کشورمان ازدواج کرد. علی اوجی تهیه کننده، مجری طرح، بازیگر و نویسنده کشورمان متولد 17 اسفندماه 1362 در تهران است. او یکی از تهیه کننده های مشهور موسیقی است ودر فیلم هایی مانند خائن کشی،پدر گواردیولا، خوب بد جلف، در حاشیه، شوخی کردم، جوکر، شب های مافیا، بی مادر و... ایفای نقش نموده است.

قیافه بامزه نرگس محمدی قبل بازیگر شدن+ عکس

493
این مطلب مفید بود ؟7419
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی