نصب همراه بانک مسکن
اگر از مشتریان بانک مسکن هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک مسکن دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک مسکن آشنا خواهید شد.

آموزش نصب همراه بانک مسکن

همراه بانک مسکن، از خدمات رایگان و کاربردی بانک مسکن برای عموم مشتریان این بانک می باشد که شما خیلی ساده می توانید اقدام به استفاده از آن نمائید. با این وجود این برنامه برای مشتریان بانک مسکن طراحی و منتشر شده است که اگر شما نیز از مشتریان بانک مسکن هستید می توانید در کمترین زمان ممکن با مراجعه به نزدیک ترین شعب بانک مسکن، اقدام به فعالسازی این قابلیت رایگان نمائید. با این وجود اگر شما به تازگی حساب خود را فعال کرده اید و با نحوه نصب همراه بانک مسکن آشنا نیستید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با راهنمای نصب همراه بانک مسکن بصورت قدم به قدم آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

در قدم اول باید همراه بانک مسکن را از طریق لینک ذیل اقدام کنید؛

قدم دوم؛ با کلیک بر روی لینک های دانلود شما می توانید خیلی ساده و آسان جدیدترین نسخه برنامه همراه بانک مسکن را دانلود نمائید. بنابراین هر زمان که شما بر روی لینک های دانلود درج شده کلیک کنید، خیلی ساده می توانید آخرین نسخه را همانند تصویر ذیل تنها با یک کلیک دانلود نمائید؛

نصب همراه بانک مسکن

قدم سوم؛ فایل دانلود شده را با حجم حدودا 35 را همانند تصویر ذیل انتخاب کنید؛

نحوه نصب همراه بانک مسکن

در قدم چهارم شما باید برنامه را نصب کنید که برای نصب باید گزینه Install را انتخاب نمائید تا برنامه برای شما نصب شود. بعد از اتمام فرآیند نصب، گزینه Open را انتخاب نمائید تا برنامه برای شما اجرا شود.

نصب همراه بانک مسکن

قدم پنجم؛ اینک برنامه برای شما نصب شده است و شما می توانید از منو کاربری وارد این برنامه شوید. همان گونه که مشاهده می کنید، باید کدملی، شماره تلفن همراه و آدرس ایمیل را وارد کنید تا بتوانید از قابلیت های این برنامه استفاده کنید؛

نصب همراه بانک مسکن

آموزش تصویری نصب همراه بانک مسکن به زبان ساده

2.5146
این مطلب مفید بود ؟7274
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی