نصب همراه بانک صادرات
اگر از مشتریان بانک صادرات هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک صادرات دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک صادرات آشنا خواهید شد.

راهنمای نصب همراه بانک صادرات

همراه بانک صادرات، یکی از خدمات مهم و کاربردی بانک صادرات برای عموم مشتریان می باشد که دارای قابلیت های متعدد و مختلفی است که شما می توانید از هر نقطه از جهان اقدام به استفاده از خدمات این برنامه اعم از کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ و... کنید که در گذشته برای انجام دادن هر یک از این خدمات باید ساعت ها در بانک حضور پیدا می کردید تا نوبت شما برسد و خوشبختانه شما تنها با چند کلیک ساده با همراه بانک صادرات می توانید انجام دهید. با این حال اگر به تازگی همراه بانک صادرات را فعال کرده اید و اما هنوز موفق به نصب آن نشده اید در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با چگونگی نصب همراه بانک صادرات آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

قدم اول؛ ابتدا شما باید آخرین نسخه همراه بانک صادرات را در گوشی تلفن خود دانلود و نصب کنید که از طریق لینک ذیل باید اقدام کنید؛

قدم دوم؛ با انتخاب هر گزینه وارد صفحه دانلود می شوید که با انتخاب هر لینک دانلود بر اساس سیستم عامل، می توانید آخرین نسخه منتشر شده را دانلود و نصب نمائید. بنابراین هر زمان شما از لینک بالا اقدام به دانلود همراه بانک صادرات کنید، همیشه آخرین نسخه ارائه شده برای شما دانلود خواهد شد.

نصب همراه بانک صادرات

در قدم سوم با انتخاب لینک دانلود، برنامه همراه بانک صادرات برای شما دانلود خواهد شد و بعد از دانلود کامل برنامه با حجم حدودا 6 مگابایت، آنرا انتخاب کنید.

نصب همراه بانک صادرات

قدم چهارم؛ برنامه همراه بانک صادرات را اینک باید نصب کنید که در مرحله بالا با انتخاب فایل دانلود شده، برنامه برای شما اجرا خواهد شد و برای نصب نیز باید گزینه "Install" را انتخاب کنید تا برنامه بر روی گوشی شما نصب شود.

نحوه نصب همراه بانک صادرات

در قدم پنجم برنامه بر روی گوشی شما نصب شده است و شما می توانید از منو کاربری وارد آن شوید. بعد از وارد شدن به برنامه همراه بانک صادرات، دو گزینه برای شما ظاهر خواهند شد که اولین گزینه «ورود» و دومین گزینه «ثبت نام» می باشد. از این رو اگر شما این برنامه را از طریق شعب فعال سازی کرده اید، باید گزینه «ورود» را انتخاب کنید اما اگر تصمیم دارید تا غیرحضوری اقدام به فعالسازی برنامه کنید، باید گزینه «ثبت نام» را انتخاب نمائید تا برنامه با استفاده از رمز دوم پویا برای شما فعال شود.

نصب همراه بانک صادرات

آموزش تصویری نصب همراه بانک صادرات به زبان ساده

3.5281
این مطلب مفید بود ؟19784
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی