تولد
نحوه نصب همراه بانک سپه
اگر از مشتریان بانک سپه هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک سپه دارید، در ادامه این گزارش از نمناک بصورت تصویری با نحوه نصب همراه بانک سپه آشنا خواهید شد.

راهنمای نصب همراه بانک سپه

همراه بانک سپه، یکی از خدمات آنلاین، رایگان و نوین این بانک می باشد که تعداد زیادی از مشتریان بانک سپه از آن در راستای انجام کارهای روزمره بانکی اعم از کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبوض و.... استفاده می کنند که بی شک تاثیر آنرا در زندگی روزمره شاهد هستیم. با این حال اگر شما به تازگی به جمع کاربران همراه بانک سپه اضافه شده اید و هنوز موفق به نصب برنامه همراه بانک سپه نشده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه نصب همراه بانک سپه آشنا خواهیم نمود. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید نسخه جدید همراه بانک سپه را از طریق لینک ذیل اقدام به دانلود کنید؛

قدم دوم؛ با وارد شدن به لینک بالا، از انتهای گزارش می توانید لینک دانلود مربوط به سیستم عامل مدنظرتان را انتخاب کنید که با انتخاب هر لینک به صفحات مربوطه منتقل خواهید شد و می توانید آخرین نسخه همراه بانک سپه را دانلود و نصب کنید. توجه داشته باشید که شما باید از بخش همراه بانک جدید سپه اقدام به دانلود کنید. از این رو بعد از وارد شدن به وب سایت بانک سپه، بر روی لینک دانلود مدنظرتان کلیک کنید تا دانلود برنامه شروع شود؛

نصب همراه بانک سپه

قدم سوم؛ برنامه شروع به دانلود شده است و کمی صبر کنید تا برنامه با حجم (14 مگابایت) دانلود شود. اینک فایل دانلود شده را از بالای صفحه انتخاب کنید.

نحوه نصب همراه بانک سپه

قدم چهارم؛ اینک پیغام اجازه نصب برای شما ظاهر خواهد شد که باید گزینه "Install" را انتخاب کنید و کمی صبر کنید تا برنامه برای شما نصب شود.

نصب همراه بانک سپه

در قدم پنجم وارد برنامه همراه بانک سپه نصب شده از منو برنامه ها شوید. اینک باید نام کاربری و رمز عبوری که از طریق شعب بانک سپه دریافت کرده اید را وارد کنید تا وارد برنامه شوید.

نصب همراه بانک سپه

توجه : بعد از نصب کامل برنامه همراه بانک سپه، اگر نام کاربری و رمز عبور را دارید می توانید خیلی ساده وارد برنامه شوید. اما اگر هنوز این اطلاعات را دریافت نکرده اید باید به نزدیک ترین شعب مراجعه کنید تا این قابلیت برای شما فعال شود. اما بعد از آنکه وارد این برنامه شدید، برای آشنایی بیشتر با قابلیت های برنامه همراه بانک سپه و نحوه استفاده از آن بر روی این لــینک از نمناک کلیک کنید.

آموزش تصویری بسیار آسان نصب همراه بانک سپه

3.1196
این مطلب مفید بود ؟12076
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی