آموزش نصب همراه بانک تجارت
اگر از مشتریان بانک تجارت هستید و تصمیم به استفاده از همراه بانک تجارت دارید، در ادامه این گزارش از نمناک با نحوه نصب همراه بانک تجارت آشنا خواهید شد.

راهنمای نصب همراه بانک تجارت

همراه بانک تجارت، یکی از خدمات رایگان و کاربردی بانک تجارت برای عموم مشتریان می باشد که با استفاده از این برنامه شما می توانید اقدامات بانکی که تا چند سال گذشته باید حتما در بانک حضور پیدا می کردید را تنها با چند کلیک در طی چند ثانیه انجام دهید. با این وجود روش اصولی فعال کردن این قابلیت، مراجعه حضوری به شعب بانک تجارت می باشد تا این برنامه را برای حساب شما فعال سازی نمایند. از این رو اگر به تازگی همراه بانک تجارت را فعال سازی کرده اید و اما قادر به نصب آن نشده اید، در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه نصب همراه بانک تجارت آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

قدم اول؛ در اولین مرحله شما باید همراه بانک تجارت را از طریق لینک ذیل دانلود و نصب کنید.

در قدم دوم شما با وارد شدن به لینکی که در قسمت بالا درج کرده ایم، از انتهای گزارش می توانید لینک دانلود مربوط به سیستم عاملتان را انتخاب کنید که با فشردن هر یک از لینک ها، وارد صفحه دانلود خواهید شد. از این رو بعد از وارد شدن به صفحه دانلود، برنامه را برای سیستم عامل گوشی خودتان دانلود کنید. توجه داشته باشید که این شیوه دانلود تنها یک برتری دارد و آن هم این می باشد که با هر وارد شدن به صفحات لینک شده خیلی ساده می توانید آخرین نسخه همراه بانک تجارت را دانلود و نصب کنید.

نصب همراه بانک تجارت

در قدم سوم صبر کنید تا برنامه همراه بانک تجارت با حجم حدودا 18 مگابایت دانلود شود. بعد از آنکه این برنامه بصورت کامل دانلود شد، بر روی فایل دانلود شده کلیک کنید؛

نصب همراه بانک تجارت

قدم چهارم؛ اینک می توانید فایل دانلود شده را نصب کنید که برای نصب باید گزینه Install را انتخاب نمائید تا برنامه بر روی گوشی شما نصب شود.

نحوه نصب همراه بانک تجارت

قدم پنجم؛ برنامه بر روی گوشی شما نصب شده است و اینک باید از منو کاربری وارد برنامه شوید و مشخصات اصلی شامل نام کاربری و رمز ورود را وارد کنید تا وارد برنامه همراه بانک تجارت شوید.

چگونگی نصب همراه بانک تجارت

آموزش تصویری نصب همراه بانک تجارت به زبان ساده

1.778
این مطلب مفید بود ؟2751
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : همراه بانک
وبگردی