درد دل نسرین مقانلو

درد دل سوزناک نسرین مقانلو با پسرش ارشیا + عکس

تاریخ انتشار : 7 آبان 1401کد مطلب : 89013تعداد نظرات : 1 نظر
نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون ایران که این روزها داغدار پسر جوانش است، با ابراز دلتنگی و درد دل با پسرش ارشیا، مخاطبانش را غمگین و متاثر کرد.

دلنوشته تلخ نسرین مقانلو برای پسر جوانش

نسرین مقانلو که بسیاری از مخاطبان تلویزیون او را با بازی در نقش ناریه در مختارنامه می شناسند، با انتشار ویدیو و دلنوشته ای تلخ برای پسرش که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید، اشک همه مخاطبانش را درآورد.

نسرین مقانلو بانوی هنرمند سینمای ایران که چندی پیش داغدار پسرجوانش شد، به تازگی با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرامش به ابراز دلتنگی برای پسرش پرداخت و در دلنوشته ای تلخ ابراز نمود که هر روز را در اتاق پسر 26 ساله اش می گذراند و هنوز هم مرگ غم انگیز فرزند را باور نکرده است.

بازیگر مهمان مامان برای ارشیا که 32 روز از فوت او می گذرد، نوشت:

سی و دو روزه که هر روز توی اتاقت میام باهات حرف می زنم تو خونه

صدات میکنم، صدات میکنم بلند بلند باهات حرف میزنم اما فقط حست

میکنم ولی جوابی بهم نمیدی، ارشیا مادر کجایی؟؟؟؟؟؟

من بی تو گم شدم....

دلنوشته نسرین مقانلو

مختصر بیوگرافی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو متولد 1 تیر 1347 در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. او دانشجوی انصرافی سال دوم رشته مامایی می باشد که از 18 سالگی با تئاتر شروع کرد و در 23 سالگی با فیلم «دو نیمه سیب» به کارگردانی کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت.

خانم بازیگر تا کنون در آثاری چون مختارنامه، همسفر، مهمان مامان، قلب یخی، روزگاری عشق و خیانت، مسافری از هند، خواستگاران، نیوکاسل، همسر، حس سوم، دل، تنهایی لیلا، ساعت شنی و... ایفای نقش کرده است.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو/ عکس از هیلار حسینی

همسر و فرزندان نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در سال 1372 با «کمال خلیلیان» فوتبالیست معروف آن زمان ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دو پسر به نام های ارشیا و آرین بود. متأسفانه پسر بزرگ خانم مقانلو پنجشنبه 7 مهر 1401 در 26 سالگی به علت عارضه مغزی در گذشت.

ارشیا خلیلیان پسر نسرین مقانلو متولد 18 شهریور 1375 در آمریکا بود که تجربه بازیگری و آهنگسازی نیز داشت و در فیلم موچه خوار برای اولین بار با مادرش همکاری نموده بود.

درد دل سوزناک نسرین مقانلو با پسرش ارشیا + عکس

4.444
این مطلب مفید بود ؟395
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
مینا1401-08-08
خدابهت صبربده داغ فرزند خیلی سخته نسرین جان
80
وبگردی