نسرین مقانلو

عکسی از خانه نسرین مقانلو پس از فوت پسرش

تاریخ انتشار : 10 مهر 1401کد مطلب : 88744زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسرین مقانلو این روزها را با غم از دست دادن پسر بزرگش ارشیا سپری میکند. در این قسمت میتوانید در عکسی حال و هوای خانه نسرین مقانلو پس از فوت پسرش را ببینید.

فضای غمگین خانه نسرین مقانلو پس از فوت پسرش

نسرین مقانلو بازیگر مشهور سریال مختارنامه به تازگی اینستاگرام خود را با خبری تلخ به روز کرد و به سوگ فرزند بزرگش ارشیا نشست. به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده است که حال و هوای خانه این بانوی هنرمند را پس از فوت فرزندش نشان می دهد. در ادامه این بخش از نمناک تصویری از خانه نسرین مقانلو بازیگر سریال مسافری از هند را منتشر نموده ایم.

خانه نسرین مقانلو

علت فوت ناگهانی پسر جوان خانم بازیگر

نسرین مقانلو بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون که به تازگی پسر 26 ساله خود را از دست داده است، با قرار دادن چند استوری خبر از برگزاری مراسم پسرش را در روز یکشنبه داد. ارشیا خلیلیان، فرزند اول نسرین مقانلو و کمال خلیلیان فوتبالیست معروف متولد 18 شهریور 1375 بود که به گفته مادرش چند سال قبل در طی حادثه ای دچار مصدومیت از ناحیه سر شده و جراحی مغزی کرده و تحت درمان بوده است. بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر 26 ساله نسرین مقانلو اعلام کردند.

فوت ارشیا خلیلیان

بیوگرافی مختصر نسرین مقانلو

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون متولد یکم تیرماه سال 1347 در تهران می باشد و در آثاری چون مختارنامه، همسفر، مهمان مامان، قلب یخی، روزگاری عشق و خیانت، مسافری از هند، خواستگاران، نیوکاسل، همسر، حس سوم، دل، تنهایی لیلا، ساعت شنی و... ایفای نقش کرده است.

نسرین مقانلو

این خانم بازیگر در سال 1372 با «کمال خلیلیان» فوتبالیست معروف ازدواج کرد، حاصل این ازدواج دو فرزند پسر بنام های «ارشیا» و «آرین» هستند که متأسفانه ارشیا پسر بزرگ ایشان فوت کرده است.

عکسی از خانه نسرین مقانلو پس از فوت پسرش

4.149
این مطلب مفید بود ؟409
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی