برنامه ناتو علیمردانی
رئالیتی شو ناتو کار جدیدی که با اجرای محمدرضا علیمردانی در شبکه خانگی پخش خود را آغاز کرده با بازیگران متفاوتش آماده درخشش است.

سریال رئالیتی شو ناتو علیمردانی

محمدرضا علیمردانی قبل از شروع همکاری با کارتون "دیرین دیرین"، به عنوان یک دوبلور در رسانه ها فعالیت می کرد، اما اکنون به عنوان مجری و هدایت کننده در شبکه نمایش خانگی و به عنوان مرد اول رئالیتی شو های این شبکه شناخته می شود. علاوه بر حضور در برخی از رئالیتی شو ها به عنوان مهمان، در یک سریال و مسابقه جدید به نام "ناتو" نیز حضور خواهد داشت که در این بخش از نمناک اطلاعاتی در مورد زمان پخش و بازیگران آن ارائه خواهیم داد.

سریال ناتو که محصول سال 1401 است، که توسط مهدی صفی یاری کارگردانی و تهیه شده است. او پیش از این فعالیت خود را در زمینه تهیه مستند و سریال تلویزیونی انجام داده است و حال قرار است اولین سریال تلویزیونی خود را به نام ناتو روی آنتن شبکه نمایش خانگی برده و این بازار را هم به عنوان یکی از بازارهای مخاطب پسند برای آثار خود در نظر گرفته است.

زمان پخش رئالیتی شو ناتو

رئالیتی شو ناتو که از اوایل ماه اردیبهشت سال 1402 به شبکه نمایش خانگی وارد شده استف هر هفته قسمت جدیدی را ارائه خواهد کرد. اولین قسمت آن در تاریخ 4 اردیبهشت سال 1402 منتشر شده و هر هفته در روز دوشنبه، قسمت جدیدی از این سریال در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

محمدرضا علیمردانی

بازیگران رئالیتی شو ناتو

بازیگران ناتو علیمردانی شامل:

ناتو علیمردانی چند شنبه ها پخش می شود؟

همانطور که در بالا هم گفته شد، این رئالیتی شو هر هفته روزهای دوشنبه از نمایش خانگی منتشر خواهد شد.

ناتو

ماجرا و داستان رئالیتی شو ناتو

سریال "ناتو" یک رئالیتی‌شو است که در آن چند بازیکن با 10 پرسش سخت روبرو می‌شوند و باید با هم به پاسخ درست برسند. هر بازیکن برای هر جواب درست مبلغی را به عنوان جایزه دریافت می‌کند و به ازای هر جواب غلط، همان مبلغ از جایزه آنها کم خواهد شد. یکی از بازیکنان، "ناتو" نام دارد که جواب تمام سوالات را از قبل می‌داند و هیچ‌کس حتی مجری برنامه، از هویت این بازیکن اطلاعی ندارد.

بازیگران ناتو علیمردانی + زمان پخش و داستان سریال ناتو

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی