نوید محمدزاده

غیبت بازیگر قورباغه در جشنواره فجر امسال

تاریخ انتشار : 18 دی 1399کد مطلب : 79855زمان مطالعه : 2 دقیقه
غیبت بازیگری که این روزها با سریال قورباغه در نمایش خانگی حضور دارد در جشنواره فیلم فجر دو ساله شد.

نوید محمدزاده امسال هم در جشنواره فجر نیست

جشنواره فیلم فجر یکی از مهم ترین رویدادهای سینمایی است که هرساله در بهمن ماه برگزار میشود. هنرمندان زیادی با نمایش فیلم شان در این جشنواره در میان مردم شناخته شدند و با دریافت جایزه جایگاه بهتری در دنیای هنر کسب کردند.

نوید محمدزاده یکی از چهره های جوان دنیای بازیگری است که از سال 92 حضور در جشنواره فجر را تجربه کرد و دو بار موفق به دریافت سیمرغ بلورین این جشنواره شد اما دو سالی است که خبری از حضور او در این جشنواره مهم سینمایی نیست.

نوید محمدزاده به جشنواره امسال هم نرسید

نوید محمدزاده را میتوان یکی از پرافتخارترین جوان های سینمای ایران دانست که در مدت زمانی کوتاه توانست به شهرتی قابل توجه دست یابد و مورد توجه بسیاری از اهالی رسانه و مردم قرار بگیرد.

نوید محمدزاده

این هنرمند کشورمان حضور در دنیای هنر را از حدود سال 82 آغاز کرد و در فیلم هایی چون در میان ابرها، لرزاننده چربی، عصبانی نیستم، سیزده، ناهید، لانتوری، خشم و هیاهو، ابد و یک روز، بدون تاریخ بدون امضا، خفگی، مغزهای کوچک زنگ زده، سرخپوست، متری شیش و نیم، شب داخلی دیوار و تفریق به ایفای نقش پرداخته است.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده که سال 97 با دو فیلم سرخپوست و متری شیش و نیم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت و نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده بود دو سالی است که موفق به حضور در این جشنواره نشده است.

نوید محمدزاده

این بازیگر کشورمان در جدیدترین تجربه های بازیگری اش برای بازی در فیلم تفریق و شب داخلی دیوار انتخاب شد اما این دو فیلم به دلیل آماده نبودن و انجام نشدن مراحل تصویربرداری به جشنواره فجر نرسیدند و بنابراین نوید محمدزاده غایب بزرگ جشنواره فجر 39 محسوب میشود.

نوید محمدزاده و هومن سیدی

نوید محمدزاده این روزها با سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی در شبکه نمایش خانگی حضور دارد و این سریال اولین تجربه بازیگری او در نمایش خانگی است.

نوید محمدزاده

غیبت بازیگر قورباغه در جشنواره فجر امسال

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی