سوزن در مغز
یک خانم 29 ساله اهل کشور چین به طور بسیار عجیب و غیر قابل باور متوجه شد که دو عدد سوزن داخل مغزش وجود دارد!

شوکه شدن زن از وجود دو عدد سوزن در داخل مغزش

یک خانم چینی که بعد از تصادف آزمایش سیتی اسکن انجام داد، متوجه شد که دو عدد سوزن فلزی در عمق مغز او فرو رفته است. این خانم 29 ساله از کشور چین درگیر یک تصادف شده بود و سپس پزشک برای اینکه مطمئن شود، هیچ آسیب دیدگی در سرش اتفاق نیفتاده است، از او خواستند سی تی اسکن بدهد که نتیجه ی سی تی اسکن راز دیگری را برملا کرد.

سوزن در مغز

خوشبختانه آزمایشات هیچ گونه جراحتی را در رابطه با این تصادف نشان نداد اما یک چیز عجیب مشخص شد. دو عدد سوزن تقریباً به طول 5 سانتیمتر و قطر 4.9 میلیمتر در عمق مغز او همانطور که در تصویر این بخش از نمناک مشاهده می کنید فرو رفته بودند.

نکته جالب این بود که سوزن ها مربوط به تصادف ماشین نبودند و هیچ گونه آسیب دیدگی از پوست سر و جمجمه مشاهده نشد. این خانم اظهار داشت که قبلاً هم هیچ گونه آسیب دیدگی جدی نداشته است. پزشکان میگویند ممکن است این سوزن ها زمانی که او در سنین کودکی بوده، وارد سرش شده باشند زیرا با توجه به قطر آن ها امکان نداشت که این سوزن بتواند از جمجمه یک فرد بالغ عبور کند.

سوزن در سر

مهم تر اینکه آسیب دیدگی هم در سنین جوانی توسط این خانم تجربه نشده بود. این خانم چینی در گذشته هیچ گونه درد در قسمت سر را نیز تجربه نکرده بود که طبق نظر پزشکان، علت آن نازک بودن سوزن های داخل مغز بود که هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کرد.

سوزنی که داخل مغز زن جوان جا خوش کرده + عکس

4.656
این مطلب مفید بود ؟515
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی