نگار عابدی
نگار عابدی، بازیگر زن معروف ایرانی که سن شناسنامه ای اش به هیچ وجه در چهره اش پیدا نیست، درمورد راز این جوانی صحبت کرد.

دلیل جوانی صورت نگار عابدی در 52 سالگی

نگار عابدی بازیگر نقش افروز مشتاق در سریال دودکش یکی از بازیگرانیست که با گذر زمان گرد پیری بر چهره اش ننشسته و حتی با وجود 52 سال سن هنوز هم چهره ای جوان دارد. گرچه امروزه بسیاری از افراد به لطف عمل های جراحی، بوتاکس و... جوانتر از نسل های قبل به نظر می رسند اما نگار عابدی دلیل جوانیش را چیزی غیر از دستکاری پزشکی می‌داند! در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک صحبت های نگار عابدی درباره راز جوان ماندنش را منتشر نموده ایم.

سن نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر شناخته شده در عرصه طنز و جدی با حضور در دورهمی و با گفت و گو با مهران مدیری راز جوان ماندن خود را فاش کرد و به سوالات مجری برنامه اینگونه پاسخ داد:

مهران مدیری:از پیری می ترسین؟

نگار عابدی:می ترسیدم.

مهران مدیری: آخه الان سر سه، چهار ماهش چونه زدید.

نگار عابدی:نه از پیری نمی ترسم، همکاران ما در این کار، آنهایی که در بخش انتخاب بازیگر هستند، یه کم، کم لطفن، درسته که من 46 سالمه ولی مطمئنم که صورت جوونی دارم، اینم مچکرم از خانوادم چون ژنتیکیه، هنوز می تونم نقش های متنوعی بازی کنم، اونهایی که انتخاب بازیگر می کنن، اگر بدونن که الان دیگه می دونن، من چون تصمیم گرفتم که بدونن با بی رحمی تمام نقش های پیر به آدم پیشنهاد میدن، نقش پیر خیلی درخشان و خوبه ولی به شرط اینکه نقش خوبی باشه و به موقعش من ده سال دیگه می تونم اون نقش ها رو به راحتی بازی کنم، چرا الان این کار رو بکنم.

مهران مدیری: یکی از دلایل جوان ماندنتون شاید اینه که خیلی به ورزش، تغذیه و خواب توجه می کنید.

نگار عابدی:بله خیلی زیاد، زندگی سالم رو دوست دارم.

مهران مدیری: و آرزوتون اینه که مربی پیلاتس بشید؟ چرا نمیشین؟

نگار عابدی: بله وقت ندارم آقا، همش سرکارم.

نگار عابدی

نگار عابدی/ عکس از سروش منوچهری

بیوگرافی مختصر نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد 17 بهمن 1349 در اهواز است. فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری در مقطع لیسانس و دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی می باشد. خانم بازیگر بسیار عاشق تئاتر است و به همین دلیل نقش هایی چون خانم کوچیک در پس از باران و بازی در خیلی دور خیلی نزدیک را رد کرده است.

این بازیگر در آثاری چون دارکوب، سد معبر، دهلیز، یه حبه قند، ریکاوری، شب های مافیا، صفر بیست و یک، گاندو، سرگذشت، شمعدونی، دودکش 1 و 2، پادری، در کنار پروانه ها، پلاک 13 و... بازی کرده است.

نگار عابدی، راز جوان ماندن صورتش را فاش کرد

429
این مطلب مفید بود ؟236
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی