نگار عابدی
نگار عابدی بازیگر نقش افروز در سریال دودکش دختری به نام اِما دارد که در مصاحبه ای از داشتن فرزند دختر توصیف بسیار زیبایی کرد.

نظر نگار عابدی در مورد دختر داشتن

دختر جلوه زیبایی بی حد خداونـد است، دختر گوشه ای از هـنر آفرینش است، دختر لبخند در هجوم گریه ها و معصومیت تا بی نهایت است که بسیاری از دختردارها می توانند آن را درک کنند. دختر عزیزترین موجود برای پدر و مادر است تا جایی که او را می توان به تمامی چیزهای زیبا در طبیعت تشبیه کرد.

نگار عابدی بازیگری که بسیاری از مخاطبان او را با ایفای نقش جذابش در دودکش و شمعدونی می شناسند، دختری به نام اِما دارد که درباره او در دورهمی صحبت هایی نمود که در این بخش از نمناک می خوانید.

نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر نقش افروز در دودکش درباره دخترش در دورهمی توضیح داد و به سوال مهران مدیری (دختر داشتن رو به چی تشبیه می کنین؟) اینگونه پاسخ داد:

چه سوال سختی، همه چیزهای خوب دنیا میشه دختر داشتن

کودکیم و نوزادیم رو، انگار که خودم رو در وجودش می بینم، خیلی مهربونن دیگه، مهر و محبت.

نگار عابدی و دخترش

نگار عابدی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد 17 بهمن 1349 در اهواز است. این بازیگر دختری به نام اِما دارد که هم اکنون دوران نوجوانی خود را سپری می کند. خانم بازیگر ارتباط خوبی با دخترش اِما دارد و می گوید دخترش از همان دوران کودکی تا کنون مانند یک رفیق صمیمی تمامی اتفاقات روزانه در مدرسه را برایم تعریف می کند.

نگار عابدی و دخترش

نگار عابدی و دخترش اِما/ عکس از نگین دولتمند

فیلم های نگار عابدی

نگار عابدی در آثاری چون دارکوب، سد معبر، دهلیز، یه حبه قند، ریکاوری، شب های مافیا، صفر بیست و یک، گاندو، سرگذشت، شمعدونی، دودکش 1 و 2، پادری، در کنار پروانه ها، پلاک 13 و... بازی کرده است.

توصیف جذاب نگار عابدی درباره دخترش

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت / عکاس: متین علیپور /
وبگردی