تولد
نلی در خانه کوچک

چهره جدید بازیگر نلی خانه کوچک پس از 40 سال

کد مطلب : 84761تعداد نظرات : 10 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
نلی اولسون بازیگر نقش اول در سریال خانه کوچک بود که در سال های 1974 تا 1982 ساخته شده است و حالا پس از 40 سال چهره او تغییرات زیادی کرده است.

بازیگر نلی در خانه کوچک پس از گذشت سالها

همه طرفداران فیلم خانه کوچک قطعا نقش نلی را به یاد دارند که شخصیت اصلی در 7 فصل اول این نمایش بود. 9 فصل از این سریال از سال های 1974 تا 1982 ساخته شد. سال های زیادی است که این سریال به پایان رسیده اما هنوز هم در مورد شخصیت نلی صحبت می کنند. یکی از موارد جالب توجه در این مورد تغییر چهره بازیگران این سریال از دوران کودکی تا کنون است که در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به سراغش رفته ایم.

نلی اولسون در خانه کوچک

نیت کن و فال حافـظ تو بگیر

امروز شما چگونه پیش می رود ؟ حول محور زندگی شما قرار است که
چه اتفاقاتی رخ دهد ؟ فال امروز را حتما بخوانید

کلیک کن فال بگیر

چهره جدید بازیگر نلی در خانه کوچک

در این چهل سال اتفاقات بسیار زیادی رخ داده و شخصیت این بازیگر تغییرات زیادی داشته است. او زمانی که این سریال را بازی می کرد، 12 سال سن داشت اما اکنون 59 ساله است.

"ارن گریم" باعث شد که نقش نلی یک نقش جذاب و پرطرفدار باشد و همه او را به یاد داشته باشند. البته تا قبل از آن به او پیشنهاد داده بودند که نقش لورا یا ماری را بازی کند که او قبول نکرده بود و زمانی که نقش نلی را به او پیشنهاد کردند، پدرش به او گفت که این نقش یک فرد معمولی نیست و در نتیجه ارن آن را پذیرفت و گفت که می توانم در آن خودم را محک بزنم.

اما او بعد از بازی در سریال خانه کوچک در سریال های زیادی بازی نکرد و تقریباً تا دهه 90 روی صحنه ظاهر نشد تا این که تقریباً سال 2000 بود که مجددا وارد صنعت سینما و تلویزیون شد.

نلی اولسون

فعالیت های بازیگر نلی در خانه کوچک

از آن سال؛ فیلم ها و سریال های متعددی بازی کرد و حتی استندآپ کمدی هم انجام داد. البته نمایش های او هنوز هم در فرانسه مورد توجه قرار می گیرد. او همچنین در مورد زندگی اش کتاب نوشت و در سال 2010 آن را منتشر کرد و در این کتاب توضیح داد که چگونه توانسته نقش نلی را تا سال های سال ماندگار نگه دارد.

البته کسانی که این نقش را باور کرده بودند، آسیب زیادی به او وارد کردند؛ کسانی که از شخصیت نلی متنفر بودند و حرف های منفی به او می زدند. بسیاری از اوقات او از این اتفاقات حال بدی پیدا می کرد، زیرا در فیلم؛ نقش یک دختر حسود و بدجنس را بازی می کرد.

نلی با بازیگر نقش لورا رابطه نزدیکی دارد و این دو نفر بعد از سال های زیاد هنوز با یک دیگر رابطه خوبی دارند؛ در صورتی که در فیلم مدام با هم در جنگ و جدل بودند اما در واقعیت همه چیز برعکس است.

چهره جدید بازیگر نلی خانه کوچک پس از 40 سال

4.4201
این مطلب مفید بود ؟17625
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
10 نظر به ثبت رسیده است
سااهای قشنگ کودکی1400-09-03
یکی از سریالهای قشنگ و به یاد ماندنی خانه کوچک بود که هنوز تلویزیون ما داره پخشش میکنه، ولی هیچوقت خسته کننده نیست، و دلزده نمیشیم، واقعا سریال قشنگی بود، والان هم مارو برمیگردونه به سالهای قشنگ کودکی.❤
712
ازاد1400-09-03
فقط مایکل لندون عشق جذاب
333
احمد1400-09-04
سریالهای خارجی قدیمی همیشه جذاب بودند و میشه اونها را بارها دید..مثل خانه کوچک قصه های جریره آنشرلی و...
320
عرفان چاله چاله1400-09-04
غم انگیزترین اتفاق این سریال خارق العاده برای من این بود که بعد از اینکه بار اول این سریالو دیدم بعدش فهمیدم مایکل لندون ۳۰ سال پیش فوت کرده????????
232
بنده خدا1400-09-04
اخ چقدر از دست این من حرص خوردم خیلی شرور بود .... ولی خاطرات کودکیم با همینا قشنگ شدن ....
240
پری1400-09-06
من تمام سریال دیدم دوباره بازم بد از چندسال دیدم جذاب دیدنی بود
111
بانو1400-09-06
یادش بخیر لورا و مری و کری اینگلز مادرشون کارولین که عاشق زندگیش وهمسرش چارلز بود زندگی پر از عشق و محبت داشتن واقعاالان حتی تو سریالهای تلوزیونی خودمون یا حتی ماهواره هم این زندگیها رو نمیبینیم شاید برای همینه که نسل ما توخانواده هامون اینقدر از خود گذشته وسازگارودلسوز بودیم وباهمه مشکلات موجود نزاشتیم خانوادمون متزلزل بشه به هر حال تجدید خاطره خوبی بود ممنون
121
Jimin1400-09-06
من خانه ی کوچک رو خیلی دوس دارم عالی بود
3یا 4 بار دیدمش (با اینکه از سریال های قدیمی خوشم نمیاد )
40
مهری عموشاهی1400-09-09
همیشه ارزوم بود بدونم الان چ شکلین وچن سالشونه
خیلی خاطره باسریال خانه کوچک دارم ..خیلی اموزنده وجذاب بود منا برد به اون روزهای صداقت پاکی یه رنگی ..زود تکالیفمو انجام میدادم بشینم این سریال رو ببینم ده بار دیگ پخش کنن بازم میبنم
30
ناشناس1401-02-16
یکی ازبهترین سریالهایی که حتی بعداز گذشت چندین سال هیچوقت قدیمی نخواهد شد واقعا زیباست من خیلی کوچک بودم که می دیدم وهنوز هم یکی ازبهترینهاست
20
وبگردی