تولد
پرستار شیطان صفت
اقدام زشت و غیرانسانی پرستار شیفت شب بخش نوزادان در بیمارستان بالاخره فاش و او مجبور به اعتراف شد.

اعتراف هولناک پرستار بیمارستان نوزادان

"لوسی لتبی" پرستار بخش نوزادان که مسئول مرگ 7 نوزاد است، تلاش داشته که جان بیش از ده نوزاد دیگر را هم بگیرد. جزئیات جدید در مورد این قاتل نشان می ‌دهد که او با مسموم کردن هوای اتاق نوزادان و همچنین مسمومیت شیر و انسولین آن ها، جانشان را میگرفت.

شواهد از زندگی این پرستار نشان می‌ دهد که او از عمد این کار را انجام می داده است.‌ پلیس تعدادی دست نوشته از این خانم پرستار پیدا کرد و او در این دست‌نوشته ‌ها اظهار کرده بود که "من شیطان هستم و از روی عمد این نوزادان را کشتم، چون آدم خوبی برای مراقبت از آن ها نیستم. من یک انسان خبیث و ترسناکم. هیچ کار اشتباهی انجام ندادم و مدرکی وجود ندارد که نشان دهد من می خواستم کارم را پنهان کنم. "

این پرستارِ قاتل که ماجرایش را در بخش سرگرمی نمناک میخوانید، هم اکنون متهم به 7 قتل (که پنج تای آن ها پسر و دو تای آن ها دختر بوده اند،) است که با تزریق مواد مسموم به هوا و مسموم کردن شیر و انسولین و وارد کردن آن به جریان خون نوزادان قصد داشته که بیش از 10 نوزاد را به قتل برساند.

قتل نوزادان

این خانم پرستار 32 سال سن دارد و در بخش نوزادان در شیفت شب کار می کرده است تا این که در مدت یک سال، گزارشاتی مبنی بر مرگ و میر نوزادان که بدون علت اتفاق می افتاد؛ در این بیمارستان افزایش پیدا کرد.

پزشکان به دنبال این بودند که ببیند چه اتفاقی افتاده است و شرایط را بررسی کردند و متوجه شدند که همه این مرگ ها دقیقاً در ساعت شیفت این خانم پرستار اتفاق می افتاده است.

حتی یکی از مادران در این باره گزارش کرده بود که فرزندم حال خوبی نداشت؛ اما این خانم گفت به من اعتماد کن، من پرستار هستم و چند ساعت بعد فرزندم از دنیا رفت و مرد.

اکثر نوزادانی که به قتل رسیده بودند، جزء نوزادانی بودند که زود به دنیا آمده و در دستگاه قرار می گرفتند.

البته خانم پرستار چند مورد دیگر را هم مسموم کرده بود که پزشکان توانسته بودند آن ها را نجات دهند.

در نهایت بعد از این همه بحث در دادگاه ها؛ خانم پرستار از خودش دفاع کرد و گفت که من زندگیم را وقف بچه ها کرده ام و هرگز نمی خواستم به نوزادی آسیب وارد کنم، شغلم را دوست دارم و عمیقاً به نوزادان توجه دارم و به فکر خانواده های آنها نیز هستم؛ در صورتی که دست نوشته ها و شواهد چیز دیگری را نشان می داد.

بازداشت پرستار شیطان صفت؛ شبها با نوزادان چه میکرد؟

431
این مطلب مفید بود ؟256
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی